Czy kort tenisowy to dobry pomysł?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

4 sierpnia 2010, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tyle słyszy się o basenach na dachach, o tarasach itp. A co sądzicie o korcie tenisowym? Marzy mi się aby wybudować sobie taki gdy będę stawiała domek. Podzielcie się swoimi opiniami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No powiem szczerze, że pomysł fajny, ale tak mówiąc nawiasem to jeśli masz pasje do tenisa to pomysł jest jak najbardziej ok, ale jeśli to jest po prostu pomysł na zagospodarowanie terenu od tak sobie to nie radzę, szybko się znudzi i zapewne i tak coś innego powstanie na tym miejscu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się dodatkowo zastanowiła czy faktycznie taki kort jest Ci potrzebny. Może lepiej wbudować w taki tras jacuzzi. Albo zrobić przyjemny kącik do przyjmowania gości.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2010, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybym miał miejsce na kort to z pewnością bym sobie taki sprawił. Jeśli lubisz sporty i na dodatek na świeżym powietrzu to wydaje mi się że jest to znakomity pomysł.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 23:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Znajomi mieli, zamienili po roku na boisko do siatki, moim zdaniem lepsza opcja;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2015, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Mysle ze to super pomysl, ja tez mam u siebie kort tenisowy , ostatnio tez robilem maly orlik dla dzieciakow. Polecam swietna firme http://www.siatkomet.pl/siatki od której zakupuje się w siatki do ogrodzen.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 listopada 2015, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli faktycznie będziesz często grał na takim korcie tenisowym i masz powierzchnię,przestrzeń aby go wykonać to czemu nie,to samo zresztą w przypadku boiska do koszykówki.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2016, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Korty tenisowe stają się coraz popularniejsze. Nawet u nas powstał nowy pomysł żeby taki kort został zbudowany przy szkole, jesteśmy na końcowym etapie zbierania środków i została już wybrana grupa rodziców, która zajmie się organizacją tej budowy. Stoimy właśnie przed wyborem krzeseł sportowych http://www.forumseating.pl/produkty/siedziska -stadionowe/ Stwierdziliśmy, że to będzie dobry pomysł spędzania przerw na korcie i kibicowania sobie nawzajem.

Ten post był edytowany przez amanda dnia: 7 października 2016, 16:43
Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2017, 17:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli planujecie budowę kortu tenisowego to na pewno będziecie potrzebowali firmy, która przygotuje wam nawierzchnię. Zobaczcie sobie na przykład nawierzchnie tenisowe, jakie oferuje firma Grimar. Zrobili już sporo takich realizacji i mają duże doświadczenie.

Ten post był edytowany przez Andrzej1456 dnia: 4 maja 2017, 17:52
Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2018, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że to doskonały pomysł! A co najważniejsze nietuzinkowy, gdyż jak sam wspomniałeś każdy ma np. basen w ogrodzie. ;) Nigdy mało sportu i ruchu! Jednakże jak już realizować taki pomysł to na najwyższym poziomie! Nawierzchnia powinna być jak najbardziej wytrzymała, powinna posłużyć Ci lata. Za sprawą piasków i żwirów z oferty http://www.sandmix.pl udało mi się zrealizować niezwykle porządne boisko w moim ogrodzie, ten plan powinien sprawdzić się także w przypadku Twojego kortu!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 601

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >