Czy kupić mieszkanie w Bydgoszczy?

« Powrót do grupy: Moja budowa

27 listopada 2014, 08:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja żona bardzo by chciała zamieszkać w Bydgoszczy. Pochodzi z tamtych stron. Jak myślicie, to dobry czas, żeby kupić mieszkanie w tym mieście? Lepiej wybrać nowe czy z drugiej ręki?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 listopada 2014, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,ze tak. Szczególnie,że ceny w ostatnim czasie spadły. Powstaje również wiele ciekawych inwestycji. Odsyłam do strony wirtualnych targów nieruchomości:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania- i-domy-bydgoszcz/.
Nowe mieszkanie to nowe - lepsza technologia, zwykle rozkład mieszkania jest korzystniejszy. Nie to co małe klitki jakie powstawały w latach 60-tych.
Na przedmieściach zwykle jest również spokojniej a ceny kształtują sie na korzystniejszym poziomie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2019, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za czymś na terenie Bydgoszczy to polecam wam zapisać sobie kontakt do firmy https://www.artcentrum.com.pl/ Jest to świetne biuro nieruchomości, które posiada spory wybór domów i mieszkań znajdujących się w tym mieście.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2019, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Thank you for sharing this great post, I am very impressed with your post, the information given is very meticulous and understandable. I will regularly follow your next post.
shell shockers

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2022, 05:01

Zgadzam sie: good 0 bad

The post is very informative and useful. You and everyone are doing a great job. Go on. slither io

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2022, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen mieszkań w Bydgoszczy?

producent tulei poliuretanowych

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 175

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >