Czy mieszkania stanieją?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 października 2011, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie, no bo zapowiadają kolejną falę kryzysu (jak się o tym słyszy to ciarki przechodzą) a ja jestem przed zakupem mieszkania, i teraz nie wiem czy może wstrzymać się, bo mieszkania stanieją czy jednak zaryzykować i kupić teraz? co o tym sądzicie? Jaką taktykę wybrać?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2011, 16:34

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam:
http://otodom.pl/wiadomosci/rynek-nieruchomosci/polski-rynek -mieszkaniowy-w-iii-kwartale-2011r-id1421.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2011, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że nigdy nie będzie takiego idealnego momentu. Albo będziemy się bać kryzysu albo będziemy chcieli czekać aż mieszkania stanieją, a czkać można długo. Czasem wystarczy dobry deweloper, z ceną adekwatną o jakości, ale nie przesadzoną, albo jakaś promocja, tak jak teraz wyprzedaże mieszkań z 2011. Ja korzystam właśnie z tej ostatniej opcji, mam już podpisaną umowę przedwstępną.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2011, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz to ja słyszałam że mieszkania mają raczej stanieć i nawet o 30% więc może warto poczekać...A co do dziury w ziemi, to niestety teraz tak się kupuje ale co zrobić...chyba że szukać już gotowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2011, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A tego to nie słyszałam, choć kiedyś już tak mówili i nic im nie wyszło. Jeśli deweloper ma na koncie już kilka wybudowanych osiedli to można mu zaufać i kupić dziurę w ziemi :) deweloper u którego kupiłam jest dodatkowo notowany na giełdzie, więc też raczej nie rozpłynie się w powietrzu jak to niektórzy potrafią.
Lepiej kupić wcześniej coś jeszcze nie wybudowanego, niż później wybierać z mniejszej liczby mieszkań.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2011, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie tak są plusy i minusy jak wszędzie. Zawsze jest ryzyko, mój znajomy kiedyś kupił mieszkanie od Gant Development i też dziurę w ziemi, wszystko było ok, był bardzo zadowolony dopóki nie sprowadzili się sąsiedzi i się zaczęło... miał tak uciążliwych sąsiadów że musiał sprzedać mieszkanie, więc to różnie bywa. Zawsze jest ryzyko nawet takie błahe, ale kto nie ryzykuje ten nie żyje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2012, 20:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie Ober-Haus znalazłem raport z rynku nieruchomości. Wynika z niego że ceny mieszkań tanieją w niektórych miastach a w niektórych można było zauważyć drobne podwyżki. Moim zdaniem mieszkania będą taniały ale nie tak bardzo.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2012, 02:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja się zastanawiam czy to jeszcze jest możliwe. Bo jak widzę, że nowe mieszkania przy pl. Grunwaldzkim koło Arkadii są po 6 tys. z kawałkiem, to zaczynam wątpić, czy to może jeszcze zejść niżej, bo to już by chyba było poniżej kosztów budowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2012, 17:54

Zgadzam sie: good 0 bad

na południu Warszawy-rejony Piaseczna - Artin sprzedaje m2 poniżej 5 tys., zatem jak widać może być taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2012, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale porównywanie Piaseczna z Żoliborzem to tak jakby ciągnik rozpatrywać w tejj samej kategorii co Mercedesa. To po pierwsze. A po drugie to jak za te metraże, które oni tam oferują, to cena jest dość standardowa. Za to w tych Żoliborskich znacznie poniżej średniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 247

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >