Czy mogę sama zerwać azbest ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

18 września 2015, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, po co wypożyczać odzież roboczą. Lepiej chyba kupić. Mogę polecić Ci sklep z odzieżą dla firm: http://firmoweciuchy.pl/kontakt. Nie ma za co.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2015, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

dokładnie, rozumiem jak ktoś wynajmuje bądź wypożycza sprzęt budowlany, którego nie opłaca mu się po prostu kupować bo ma jedną robotę do zrobienia nim, ale ubranie robocze? Przecież to zawsze może się przydać przy jakimś remoncie, a nie kosztuje jakoś bardzo dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 08:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Z dwóch opcji które podałaś(eś) druga jest słuszna, czyli zlecić to firmie, która fachowo się tym zajmuje. Widzę, że inni użytkownicy słusznie napisali to samo, co ja :) z azbestem nie ma żartów, pełno jest wszędzie artykułów o szkodliwości azbestu dla zdrowia i środowiska. My się tego pozbyliśmy dawno temu przy pomocy Eco Polu

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2016, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej skonsultować to z firmą, która zajmuje się odbiorem niebezpiecznych materiałów. Możesz zapytać w www.nowista.pl, odbierają od nas odpady poprodukcyjne, bardzo solidni fachowcy, może azbestem też się zajmują.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 20:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Azbest musi zabrać od Nas gmina, tylko trzeba zgłosić. Ale wzmocnienie więźby i nowa dachówka etonowa Bałtycka Cisar z wyraźną falą jest świetną zmianą

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2016, 00:04

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy kojarzycie jakąś firmę, która zajmuje się usuwaniem azbestu z dachów, okolice Borkowa koło Pruszcza? Dach lekkoskońsy 200 metrów kwadratowych

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2016, 23:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik waku napisał: a czy kojarzycie jakąś firmę, która zajmuje się
usuwaniem azbestu z dachów, okolice Borkowa koło
Pruszcza? Dach lekkoskońsy 200 metrów kwadratowych


Samemu absolutnie odradzam, będzie efekt odwrotny od zamierzonego. Mogę ci dać namiar do firmy, która u mnie ściągała azbest: Eco-Pol z Pruszcza. Odszukaj sobie namiar d nich i zadzwoń, na pewno coś doradzą, przyjadą na budowę, coś zaproponują.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2016, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Będzie Ci potrzebne specjalnie ubranie ochronne. Możesz je kupić tutaj http://krajowy.biz/firma,drewnohal-firma-handlowa-leszek-sza fron :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2017, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym się za to sam nie zabierał

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2017, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

You have chose to sitdown and produce a thank you notice expressing understanding to your minister, priest or rabbi. Take the time to create a truthful and appropriate meaning. Some clergymen and clergywomen maintain their notices and words for many years. They frequently reread these positive testimonies during difficult and challenging situations. Recommendations Use good-quality paper or thankyou cards plus a great-quality pen. Address the page effectively. For example, "Father Taylor," "Pastor Taylor," "Reverend Taylor." if you should be doubtful, telephone the church secretary or possibly a parish council member. Publish from your heart and preserve the note short and easy. Like: "It intended so significantly to own our son christened inside your church. I'm so happy we decided to videotape the service. Once again, thank you so significantly and best of luck together with your ministry." Some ministers enable grieving relatives plan and coordinate the memorial and burial companies. While our mother passed on, you required period from your own hectic plan to help us program and manage the memorial and funeral service. A number of our friends and relatives commented on your own cozy, eloquent method. Thankyou for giving this type of unforgettable memorial company." Indication the message utilizing your complete name. If you're producing for the family, use the following closing: "With warmest regards, The Clarkson Household."
http://www.geekersmagazine.com/benefits-outsourcing-mobile-a pp-development/
http://www.hsledu.com/5-things-i-have-to-share-with-undergra duates.html
https://www.aivanet.com/2017/01/5-things-business-must-start -develop-successfully/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >