Czy okna z wentylacją antysmogową zatrzymują skutecznie zanieczyszczenia?

« Powrót do artykułu: Czy okna z wentylacją antysmogową... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

21 lutego 2019, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nigdy nie miałem styczności z oknami które posiadają wentylację antysmogową, więc ciężko powiedzieć jak się sprawdzają. Poczekajmy na dalsze wypowiedzi ze strony Użytkowników na forum.


iKleje.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2019, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nie wiem czy tego typu okna są skuteczne, ponieważ nigdy w praktyce nie miałem z nimi do czynienia, poczekajmy na dalsze wypowiedzi Użytkowników na forum, pytanie: ile kosztują takie okna?


GoldPlating.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2019, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z takiego rozwiązanie oraz okien, więc ciężko jest mi powiedzieć czy faktycznie są skuteczne w kwestii walki ze smogiem.


RusztowaniaiTransport.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2019, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zanieczyszczenia dostają się do wnętrza nie tylko przez okna, więc nie sądzę zeby takie okna wystarczyły, mogą jedynie zmniejszyć ich ilość. Fajnie, że są takie nowoczesne rozwiązania, ale na zanieczyszczenia powietrza najlepszy będzie jednak oczyszczacz powietrza. Najlepiej sprawdzić ranking oczyszczaczy powietrza https://www.airnaturel.pl/ranking-oczyszczacz y-powietrza/ przed zakupem, by dowiedzieć się, które urządzenia są najbardziej polecane przez specjalistów i użytkowników

Ten post był edytowany przez Costucha dnia: 20 listopada 2019, 11:36
Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2020, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

no właśnie, problem z tym że nie tylko przez okna dostają się zanieczyszczenia. może i taka wentylacja to fajny bajer, ale raczej nie rozwiąże całkowicie problemu smogu. oczyszczacze powietrza to co innego, bo usuwają wszelkie zanieczyszczenia jakie są w pomieszczeniu i raczej radziłabym w to urządzenie zainwestować. osobiście polecam markę Coway, lider w temacie oczyszczaczy, niskie koszty eksploatacji, duża wydajność, generalnie robi solidny sprzęt i daje na niego 5 lat gwarancji ale żeby się zepsuł to naprawdę trzeba go wybitnie źle użytkować

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2021, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie ja jeszcze nigdy o takich rzeczach nie słyszałem więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Za to jestem zdania, że warto zapoznać się z wpisem https://calde.pl/blog/odswiezacz-powietrza-a- neutralizator-zapachu gdzie fajnie opisano różnice pomiędzy odświeżaczem powietrza, a neutralizatorem zapachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Porady od dekarza z Warszawy Liczba postów: 11 Grupa: Budowa i re... Montaż rynny to jedyny sposób na skuteczne odprowadzenie wody z dachu i tym samym uniknięcie zalewania fundamentów czy elewacji. Efektywność działania instalacj...
  • Nowy wózek widłowy Liczba postów: 93 Grupa: Budowa i re... Wózki widłowe są nieodłącznym elementem sprawnej pracy na magazynie w transporcie, ale również rozładunku i załadunku towarów. Dlatego też jeśli zależy Wam na d...
  • Jak estetycznie pomalować elewację domu? Liczba postów: 3 Grupa: Budowa i re... Warto co jakiś czas odnowić wygląd budynku, nie tylko dla estetyki, ale także dla zdrowia. O połączeniu malowania elewacji z jej myciem więcej przeczytasz tutaj...
  • Czy ciepło sieciowe jest bezpieczne dla środowiska... Liczba postów: 2 Grupa: Budowa i re... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli są tutaj osoby zainteresowane tematem doradztwa środowiskowego lub szkolenia ochro...
  • Nowoczesne narzędzia Liczba postów: 129 Grupa: Budowa i re... Z elektronarzedzi - zakretarka - wkretarka - szlifierka - wiertarka / mlotowiertarka - pilarka tarczowa - pilarka lancuchowa (wbrew pozorom calkiem przydatne na...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >