Czy okna z wentylacją antysmogową zatrzymują skutecznie zanieczyszczenia?

« Powrót do artykułu: Czy okna z wentylacją antysmogową... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

21 lutego 2019, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to nigdy nie miałem styczności z oknami które posiadają wentylację antysmogową, więc ciężko powiedzieć jak się sprawdzają. Poczekajmy na dalsze wypowiedzi ze strony Użytkowników na forum.

iKleje.net

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 marca 2019, 09:41

Szczerze mówiąc to nie wiem czy tego typu okna są skuteczne, ponieważ nigdy w praktyce nie miałem z nimi do czynienia, poczekajmy na dalsze wypowiedzi Użytkowników na forum, pytanie: ile kosztują takie okna?

GoldPlating.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2019, 09:40

Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z takiego rozwiązanie oraz okien, więc ciężko jest mi powiedzieć czy faktycznie są skuteczne w kwestii walki ze smogiem.

RusztowaniaiTransport.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Agregat prądotwórczy niezależne i bezpieczne źródł... Liczba postów: 112 Grupa: Budowa i re... Wynajem nie jest niestety opłacalny. Są sklepy jak tu http://budmar-mb.pl/pl/ gdzie agregat na własność można dostać w dobrej cenie. Jak policzysz ile wydasz na...
  • Czym zajmuje się geodeta Liczba postów: 10 Grupa: Budowa i re... Ciekawy artykuł. Rok temu podczas budowy sporej inwestycji korzystałem z usług geodety www.kaczkowski.com.pl. Wykonalni dla mnie m.in. podział działki. Mogę poc...
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 57 Grupa: Budowa i re... Ciekawy temat. Sam niedawno korzystałem z usług firmy www.somet.com.pl, oferującej m.in. wykonanie konstrukcji metalowych. Jest to dobre rozwiązanie dla osób ch...
  • Jak myć okna? Liczba postów: 32 Grupa: Budowa i re... Do mycia okien możesz użyć także myjki. Gwarantuje duży komfort użytkowania i brak smug. Ja posiadam w domu myjkę WV 5 od firmy www.aatrenkar-karcher.pl i jeste...
  • Jak walczyć z czadem? Liczba postów: 8 Grupa: Budowa i re... I teraz hit nad hity. Mogliby wprowadzić obowiązek posiadania czegoś takiego tam gdzie ma to uzasadnienie https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/pl/p/ Inteligentny-C...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19262 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 131

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >