Czy opłaca sie inwestować w Kielcach

« Powrót do grupy: Rynek pierwotny nieruchomości

29 marca 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Pisałem już o tym w innym miejscu ale dostałem tylko jedną odpowiedź, to trochę mało więc opisze sytuacje tutaj. Byłem 4 lata w Anglii, niedawno wróciłem i chciałem jakoś zainwestować pieniądze w nieruchomości. Biorę pod uwagę Kielce bo mam tam w miare niedaleko z domu rodzinnego więc mógłbym łatwo doglądać kupionego mieszkania, czy nawet wpasć odmalowac, coś naprawić. Ale nie jestem pewny czy w Kielcach sie opłaca, bo nie znam tego rynku, wogóle w Polsce w żadnym większym mieście nie mieszkałem na dłużej. Z tego co widziałem w Kielcach jest taniej za metr niż w stolicy czy Krakowie, ale czy będzie tak samo dużo chętnych na wynajem takiego 2 albo 3 pokojowego mieszkania? Bedę wdzieczny za rady

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz co, prawda jest taka, że w każdym mieście są ludzie którzy z różnych powodów szukają mieszkania, bo i małżeństwa co sie dopiero pohajtały i chca iść na swoje, i ludzie za pracą jadący do miast, wyprowadzający sie od rodziców. W miare większe miasto i na stówe jest zbyt, więc ja bym inwestował jakbym tylko miał co :P zresztą bywam przejazdem w Kielcach i widze ze powstają nowe osiedla to chyba jest zapotrzebowanie, nie sądzisz?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2017, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Z Twojej wypowiedzi wynika, że zamierzasz kupić mieszkanie z przeznaczeniem na wynajmowanie. To bardzo dobry pomysł na zainwestowanie kapitału. Chętnych na wynajem w mieście zwykle nie brakuje: studenci, młodzi pracujący, rodziny z dziećmi. Proponuję Ci wziąć na celownik Ślichowice – nie bez powodu nazywają tę dzielnicę kielecką sypialnią ;) Powstaje tam coraz więcej inwestycji, w tym nasze: przy ulicy Kaznowskiego, Kryształowej oraz Permskiej. Dwie pierwsze są w początkowej fazie budowy, zakończenie ostatniej przewidywane jest jeszcze w tym roku. Ceny mieszkań nie przekraczają 5 tysięcy za mkw. Szczegółowy opis, wykaz mieszkań i cennik znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://hsd-arrow.pl/inwestycja,16,hsd-arrow-kazimierza-wiel kiego-permska-os-slichowice.html. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Ten post był edytowany przez HsdArrow dnia: 30 marca 2017, 14:08
Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2017, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli twierdzicie żeby inwestowac, cieszy mnie to bo na to liczyłem, bardzo wygodnie byłoby mi kupić własnie w Kielcach. A jakie mieszanie jest bardziej chodliwe? Typu kawalerka czy cos większego, powiedzmy 2,3 pokoje?

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2017, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Według danych statystycznych najczęściej wybieranym przez Polaków metrażem jest 40-50 mkw. Do takich mieszkań wprowadzają się przeważnie małżeństwa z małym dzieckiem. Również kawalerki znajdują swoje zastosowanie – są dobrym rozwiązaniem dla studentów, którzy nie potrzebują dużej przestrzeni, a ich budżet jest często mocno ograniczony. Wszystko zależy więc od Ciebie i Twoich możliwości finansowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2018, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno w Kielcach jest taniej niż np. w stolicy ale jeśli chodzi o karierę zawodową, to na pewno nie ma takich perspektyw. Są przynajmniej uczelnie, więc na wynajem studenci mogą być chętni. Tutaj http://pracaswietokrzyskie.pl/praca/kielce/ jest więcej o atrakcyjności naszego regionu dla potencjalnych inwestorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 października 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

sprawdź prognozy demograficzne danego miasta to wiele wyjaśnia...

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2020, 06:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja kupiłam mieszkanie na osiedlu na górnej - bardzo dobra lokalizacja, a mieszkania fajnie rozkładowe i dobrze zorganizowane. już nie mogę się doczekać kiedy tam zamieszkam!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2020, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, to ja już mówię, ze jak najbardziej się opłaca. Zwłaszcza tutajhttps://osiedlenagornej.pl Bardzo fajne mieszkania, sam chce kupić, bo będe miec blizej do pracy, poza tym dogodna lokalizacja

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >