Czy pod tynk siatka

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

25 listopada 2007, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam mam pytko odnosnie tynku akrylowego , mam rowna sciane i chce polozyc na nia w/w tynk , czy muse zatapiac siatke .moim zdaniem siatka jest na steropian wiec po co ja wtapiac na sciane ktora nie ma pekniec ani laczen , czy nie wystarczu zagruntowac lub ewentualnie zrobic podklad z kleju zbrojacego .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2007, 19:57

Zgadzam sie: good 0 bad

o ... to Znowu Majk :wink:

nie musisz zatapiac siatki jezeli nie ma pekniec .. dokladnie oczysc sciane ze starych powlok malarskich i luznych fragmentow ... zagruntuj sciane podkladem pod tynki ... pamietaj - podloze powinno byc rowne suche czyste i musi byc podklad (grunt) pod tynki akrylowe ..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2007, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

jeszcze raz dzieki , nie zawracal bym glowy ale niektorzy "zanawcy" tak usilnie upirali sie przy siatce ze az sam sie zaczelem zastanawiac.Za te wszystkie odpowiedzi to masz u mnie duze piwo ;D Pozdrawiam .

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2008, 01:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Siatka nieomiernie zwiększa bezpieczeństwo, że nie będzie pękać. Koszt - w zależności od gatunku 1,10 - 1,90 pln/m2.

Ale nie jest w w/w wypadku niezbędna.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Pod sam tynk jak już ktoś pisał zupełnie nie ma potrzeby, zwłaszcza, że podejrzewam że przy docieplaniu była już kładziona. Ewentualnie jeśli na elewacji pojawiły się pęknięcia warto te miejsca poprawić i solidnie wzmocnić, jakąś grubszą siatką - Caparol ma 165 g/mg (dostępny napewno na http://www.piankisklep.pl/). Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2016, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

też myślę, że nie ma potrzeby. A co na to twój majster?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2018, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.meblearman.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 275

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >