Czy profesjonalne ubranie robocze ma jakieś znaczenie w pracy?

« Powrót do artykułu: Czy profesjonalne ubranie robocze ma... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

30 stycznia 2018, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne ubrania robocze dobrze świadczą o firmie. Dodatkowo ubrania takie powinny być wyposażone w logo firmy, w której pracują osoby będące w tych ubraniach. Polecam wam zgłosić się do firmy www.embroidery-haft.pl Zajmują się wykonywaniem haftów na ubraniach. Robią między innymi logotypy na ubrania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2018, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem ma duże znaczenie. W dobrym ubraniu roboczym pracownicy są w stanie pracować efektywniej i bezpieczniej. Ja niedawno zamawiałem nowe ubrania dla swoich pracowników z www.rotex-bhp.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2018, 16:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ciekawy artykuł. Sam się kiedyś nad tym zastanawiałem, ale jednak uważam, że dobrej jakości odzież ochronna i ubranie robocze to podstawa. Mimo, że wydamy trochę więcej to jednak mamy pewność, że zrobiliśmy wszystko żeby uchronić swoje zdrowie. Od kilku lat zamawiam odzież przeciwchemiczną od firmy www.phuagpol.pl i wielokrotnie uchroniła moich pracowników przed obrażeniami.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2018, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie tak, profesjonalne ubrania mają np. więcej kieszeni itp. co przekłada się na komfort pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2019, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że jak najbardziej, trzeba zorientowoac się co jest na rynku, jak firmy prosperują. Ja wybrałem fastpol invest i powiem wam szczerze, że lepiej trafić nie mogłem! Ceny korzystne, jakość wysoka, a więc polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lutego 2020, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że tak a wiadomo przyda się solidna odzież. U nas serwują od fastpol invest i przyznam ze bardzo sopoko

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2020, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednia odzież ma ogromne znaczenie. Ma ona w końcu chronić bezpieczeństwo pracownika, więc warto, aby była odpowiednio przetestowana i spełniała normy. Dodatkowo super, jeśli jest z dobrych materiałów, wygodna, z dużą ilością kieszeni dla komfortu pracownika. Sami zamawiamy ubrania i akcesoria ze strony https://safestyle.pl/ i zawsze spełnia wszystkie nasze oczekiwania.

Ten post był edytowany przez hibikus dnia: 8 maja 2020, 02:21
Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2020, 00:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Odzież robocza to podstawa, ale trzeba kupować wszędzie tam, gdzie jest faktycznie bardzo dobra jakość i do tego rozsądne ceny. Ja z własnego doświadczenia tu polecam kontakt z https://www.akserwis.pl/. 100% komfortowa odzież

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2020, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi udało się znaleźć dobry sklep bhp, w którym regularnie składam zamówienia. Należy podkreślić, że oferowana przez nich odzież robocza jest wysokiej jakości. Jeżeli szukacie czegoś konkretnego to śmiało sprawdzajcie ich ofertę: https://bhpfast.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2020, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

pracując na zewnątrz całymi dniami to na pewno doceniam moją ogrzewaną kurtkę milwaukee M12, jest bardzo wygodna, można w niej ustawiać różne temperatury, są aż 3 stopnie, nie krępuje ruchów i jest zrobiona z solidnej jakości materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >