Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozdobą?

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

7 września 2018, 13:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem tak, szczególnie jeżeli jest to hotel o wysokim standardzie. Warto na ręczniku mieć logo hotelu lub coś w tym stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2024, 01:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że jak najbardziej tak! Ogromne znaczenie ma również zapach w hotelu, ponieważ wpływa on na spostrzeganie danego miejsca przez naszych gości. Mogę Wam podpowiedzieć, że wiele porad odnośnie zapachu w hotelu znajdziecie na stronie https://horecaline.pl/zapach-w-hotelu-dlaczeg o-jest-taki-wazny/hotele/ . Wiele można się tam dowiedzieć!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2024, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Mobile UKRAINIAN proxies in one hand:
- Type (http/Socks5);
- IP rotation by link and time interval;
- No speed limitations;
- Traffic (UNLIMITED);
- Flexible pricing policy for wholesalers and arbitrage teams.

SUPPORT 24/7: We will answer all your questions: on Telegram or on the website

Price:
- $3 per day
- $14 for 7 days
- $18 for 14 days
- $30 per month
Try proxies for FREE - trial period (2 hours)
_________________
GlWeb Internet Studio at Your Service.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2024, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

allopurinol 100mg tablets

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2024, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

치과 원장 김**씨는 '어금니 7개, 앞니 5개가 가장 먼저 자라는 8~20세 시기에 영구치를 교정해야 추가로 자라는 영구치가 널널한 공간을 가지고 가지런하게 자랄 수 있다'며 '프로모션을 통해 자녀들의 치아 상황를 검사해보길 바란다'고 전했다.

김해치과

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2024, 12:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Clip Art and Digital Image, People, Nursery Baby clipart, Holidays & Celebrations, Food & Drink, Fruits and Vegetables, Halloween, Flowers, Animals & Pets, Tattoos clipart, Skull Design, Retro & Vintage Signs, Street Art & Y2K

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2024, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadbaj o to, by Twoja sypialnia stała się prawdziwą oazą spokoju i relaksu. Na https://estilex.pl/ znajdziesz pościele i prześcieradła, które zapewnią Ci maksymalny komfort i pomogą stworzyć idealne warunki do odpoczynku. Nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość wykonania z pięknymi wzorami, dzięki czemu każda sypialnia zyska na wyjątkowości.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 70 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 263 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Macie jakąś sensowna pracownie projektową w Siedlc... Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... These days, we frequently engage in basketball legends play. This is due to the fact that our children are now older.
  • Sprawdzony stolarz Szczecin Liczba postów: 3 Grupa: Ekspert ara... run 3 The site is very remarkable, and I eagerly anticipate reading about it whenever I have the opportunity. Additionally, your blog is out of this world, and...
  • Kuchnia w bieli Liczba postów: 272 Grupa: Ekspert ara... Moja rada po doświadczeniach z kilkoma stolarzami, ogólnie pozytywnych, ale jedno wręc przeciwnie. Szukaj sprawdzonego polecanego stolarza, bo to akurat branża,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 280

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >