Czy taka podłoga długo wytrzyma?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

23 września 2014, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ludzie kupują deski porządnych firm a potem wieszają psy na internecie po nich. Ostatnio czytałam jak ktoś pisał że baltic to najgorsza decyzja, masakra!! Ja mam już tyle czasu i nic się nie dzieje...

LUDZIE

Podstawa to dobra impregnacja! dobre ułożenie i PIELĘGNACJA o tym ostatnim mam wrażenie wiele osób zapomina albo w ogóle nie wie co to!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2014, 21:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik martaa80 napisał: Ostatnio czytałam jak ktoś pisał
że baltic to najgorsza decyzja, masakra!



Wiesz Marta - też się tak nie oburzaj, bo może akurat ktoś trafił na felerną serię? Różnie mogło być ;) Ja mam baltic i jest OK, wygląda fajnie, ale... jak już pisałam gdzieś na forum, mam szparki i pytanie czy to wina producenta, czy wykonawcy. Wszystko jest zależne ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2014, 22:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile osób, tyle zdań.. Jedni chwalą Baltica, inni narzekaj. Na pewno wiele zależy własnie od tego jak dbamy. Sporo osób kupujących dechę daję ja i myśli że jak Dąb to atak rakietowy nawet wytrzyma, a tak niestety nie jest. Odpowiednie preparaty, pielęgnacja i wtedy dopiero deska nam służy i starzeje się razem z nami ;)

Ja należę do tej grupy gdzie producent jest chwalony i mam nadzieje że jeszcze długo tak będzie :p

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2014, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

nie wiem, kiedyś mieszkałam w domu gdzie były takie podłogi i szczerze szybko zaczęły wyglądać na zniszczone. Dlatego u siebie w domu zdecydowałam się na marurową posadzkę coś takiego http://www.marmursolniczki.pl/posadzki.html i jestem mega zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 listopada 2014, 16:58

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam granitową posadzkę które wykonał dla menie kamieniarz http://www.kamieniarzguzik.pl/uslugi.html i na pewno wytrztma wiele, bo już wiele już wytrzymała a tego nie widać :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2014, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym nie chciała mieć kamiennej podłogi w domu. Chyba, że obligatoryjnie z ogrzewaniem podłogowym. Bez tego - za chłodno. Zdecydowanie wolę podłogę drewnianą, bo pozwala ona na zmiany w aranżacji, naprawy, zmiany koloru, pokrycia etc.

Taki jesion jak wyżej, może być i jasny, i wybarwiony mniej intensywnie, a może być ciemniejszy czy chłodniejszy w barwie, i to wszytko raz położony parkiet. Natomiast położysz kamień raz i już jesteś na niego na zawsze skazany. Zawsze będzie wyglądał tak samo.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2014, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

piękna! co to za firma?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: AniaPan napisał: Ja bym nie chciała mieć kamiennej podłogi w domu. Chyba,
że obligatoryjnie z ogrzewaniem podłogowym. Bez tego - za
chłodno. Zdecydowanie wolę podłogę drewnianą, bo
pozwala ona na zmiany w aranżacji, naprawy, zmiany koloru,
pokrycia etc.



Taki jesion jak wyżej, może być i jasny, i wybarwiony
mniej intensywnie, a może być ciemniejszy czy
chłodniejszy w barwie, i to wszytko raz położony parkiet.
Natomiast położysz kamień raz i już jesteś na niego na
zawsze skazany. Zawsze będzie wyglądał tak samo.


Ale pięknie, zazdroszczę przestrzeni. Klasyczna jodełka pięknie u Ciebie wygląda. I dołączam się do pytania co to za podłoga?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

a przy okazji zalezy tez jakie natezenie ruchu bedziesz mial na takiej podlodze, bo jesli mieszkasz sam i cale dnie pracujesz to sosnowa na dlugo Ci powinna wystarczyc przy dobrej impregnacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2014, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A impregnuje się co jaki czas?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 26 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...
  • Jak należy dbać o deskę barlinecką? Liczba postów: 7 Grupa: Robimy stro... Akurat jeżeli chodzi o podłogi, ich wymianę, usuwanie subitu, kleju spod płytek czy parkietu to możemy pomóc, zajmujemy się tym na co dzień, zerknijcie na www.U...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 490

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >