Czy umiecie ze sobą rozmawiać ?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

1 sierpnia 2021, 19:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to nigdy nie potrafiłem rozmawiać z innymi. Ogólnie to nawet rzadko kiedy wychodziłem z domu, później przez to zacząłem bać się innych ludzi, jak i opuszczania domu. Dlatego postanowiłem udać się do psychoterapeuty. Trafiłem do dr Dariusza Rudasia w Krakowie, który zajmuje się takimi przypadkami. Obecnie lepiej sobie radzę w kontaktach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2021, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W problemach z komunikacją interpersonalną zapraszam do odwiedzenia http://www.spokojwglowie.pl

Ten post był edytowany przez Sandra1985 dnia: 7 października 2021, 17:53
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2021, 20:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Pomocna może okazać się http://www.spokojwglowie.pl/jak-wyglada-terap ia-malzenska/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2021, 02:45

Zgadzam sie: good 0 bad

At last someone wrote something very important about such hot topic and it is very relevant nowadays.

נערות ליווי

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2023, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim przypadku przeważnie najlepszą opcją dla obu osób jest psychoterapia par Kraków. Warto się na nią zdecydować chociażby z tego względu, że szybko przynosi rezultaty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2024, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka rozmowa z samym sobą jest zawsze najtrudniejsza, ponieważ to najtrudniej właśnie przed sobą przyznać się, że pojawia się jakiś problem. Bardzo często dotyczy to różnych zaburzeń psychicznych, które mają podłoże w wielu życiowych sytuacjach. Jeśli jednak uda się zauważyć problem, to powinniście zadbać o znalezienie odpowiedniego specjalisty. Skuteczna może okazać się np. terapia indywidualna kraków .

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2024, 22:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozmawianie ze sobą jest istotną umiejętnością, którą można rozwijać pod okiem psychologa online, co zapewnia wygodny dostęp do profesjonalnego wsparcia bez konieczności opuszczania domu. Konsultacje z psychologiem online mogą pomóc w lepszym zrozumieniu siebie, co jest kluczowe dla efektywnej komunikacji wewnętrznej i radzenia sobie ze stresem czy lękami. Ponadto, regularne sesje z psychologiem online mogą skutecznie wspierać w kształtowaniu pozytywnych nawyków myślenia i budowaniu zdrowej relacji z samym sobą.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2024, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nauka skutecznej komunikacji jest kluczowa dla budowania zdrowych relacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Istnieje wiele sposobów, aby poprawić umiejętności komunikacyjne, a psychoterapia może być jednym z nich. Psychoterapeuci specjalizujący się w terapii interpersonalnej mogą pomóc jednostkom i parom w rozwijaniu zdrowych wzorców komunikacyjnych. Poprzez terapię uczą technik skutecznej komunikacji, takich jak aktywne słuchanie, wyrażanie uczuć i potrzeb, oraz rozwiązywanie konfliktów w sposób konstruktywny. Psychoterapeuci jak https://psychoterapeuta-gdynia.com.pl/ często pomagają też w identyfikowaniu negatywnych wzorców komunikacyjnych, takich jak unikanie trudnych rozmów, agresja czy unikanie konfrontacji. Poprzez uświadamianie i praktykę, osoby uczą się, jak zastąpić te negatywne wzorce zdrowszymi strategiami komunikacyjnymi. Terapia może również pomóc jednostkom w radzeniu sobie z emocjami, które mogą utrudniać komunikację, takimi jak lęk czy gniew. Poprzez zrozumienie i zarządzanie tymi emocjami, osoby uczą się kontrolować swoje reakcje podczas rozmów. Jednak warto zauważyć, że terapia jest tylko jednym z wielu sposobów nauczenia się lepszej komunikacji. Często praktyka w codziennych sytuacjach i otwarta komunikacja z partnerem, rodziną czy współpracownikami również mogą przynosić pozytywne rezultaty. Istotne jest otwarte podejście i chęć do rozwoju osobistego w obszarze komunikacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >