Czy warto decydować się na tapety?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 stycznia 2018, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w temacie: czy warto decydować się na tapety ? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Chodzi mi o aspekty cenowy , wizualny No i jak to wygląda w aspekcie wytrzymałości :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2018, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Do którego pokoju na ściany chcesz dać tapety? Generalnie pomysł nie jest zły i liczy się to co Wam się będzie podobać, Wasz gust. Zastanów się także nad ciekawym motywem ale fototapety.

www.SalonSnu.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2018, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam tapety w różnych pomieszczeniach i ogólnie jestem bardzo zadowolony. Cenowo jak poszukasz w sklepach sieciowych, to na pewno nie wydasz na to zbyt dużo gotówki. Względy estetyczne moim zdaniem są na bardzo wysokim poziomie, ponieważ teraz jest mnóstwo różnych wzorów do wyboru, a poza tym możesz zdecydować się na tapety na zamówienie i dopasować to wszystko do indywidualnych preferencji. U mnie tapety już wiszą z kilkadziesiąt miesięcy. Tak naprawdę trzeba tylko je przecierać raz na czas (ale dobrze byłoby systematycznie) mokrą ściereczką i wyglądają tak, jakby były nowe. Wiadome, że jak nie będziesz dbać, to wszystko będzie traciło jakość z czasem. Nie chodzi tylko o tapety, ale także o inne elementy wyposażenia. Wyobraź sobie, że nie będziesz przecierać z kurzu na przykład mebli, to one regularnie będą tracić na walorach estetycznych. Na pewno nie jest jednak tak, że dobre jakościowo tapety nie są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2018, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to właśnie kwestia gustu, mi osobiście tapety i niezbyt się podobają uważam ze jest to tańsza i bardzo powszechna forma ozdoby ściany, wolę dołożyć do kamienia naturalnego.


Arkam.Krakow.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 stycznia 2018, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

a nad czym tutaj w ogóle się zastanawiać :P? Tapety to bardzo dobry sposób na to, aby posiadać bardziej gustowny dom - no i nie kosztują kokosów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2018, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie, znam bardzo dużo osób, które wybrały taki wariant i są zadowolone

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2018, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o tapety to moim zdaniem w dalszym ciągu jest to doskonały pomysł na tańszą dekorację ścian niemal w każdym pokoju, to coś co nie wyszło z mody.

www.Meble-Gora.com

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie miałam niestety możliwości wyboru czy tapeta czy farba. Mieszkam w starym domu, który nie ma prostych ścian.. Na Twoim miejscu wybrałaby na pewno malowanie. Jak Ci się znudzi to zamalujesz, a z odrywaniem tapet jest sporo roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2018, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Niedawno przed takim samym dylematem stałam. Koniec końców zdecydowałam się na tapetę, widziałam u koleżanki jak ma wytapetowane i mi się spodobało. Podała mi namiary na sklep forhomestudio z tapetami i sobie wybrałam kilka rolek. Dla mnie efekt spoko. Łanie sie przyklejała ta tapeta nie ma żadnych zagięć ni niczego.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2018, 20:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ktosia napisał: Nie miałam niestety możliwości wyboru czy tapeta czy
farba. Mieszkam w starym domu, który nie ma prostych
ścian.. Na Twoim miejscu wybrałaby na pewno malowanie. Jak
Ci się znudzi to zamalujesz, a z odrywaniem tapet jest
sporo roboty.


zgadzam się z tym. z farbami jest mniej pracy i wychodzą taniej. tylko też patrz na jakość farb nie kupuj tych najtańszych bo bedziesz żałować. jak już to patrz na lateksowe plamoodpordne. osobiście polecam dulux easycare bo malowałem nimi jakieś 2 lata temu i nie mam zastrzeżeń

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >