Czy warto inwestować w nieruchomości za granicą? Oszczędności lokowane w zagraniczne nieruchomości

« Powrót do artykułu: Czy warto inwestować w nieruchomości... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

3 lutego 2015, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że warto inwestować w nieruchomości. Szczególnie wtedy gdy są w dobrej cenie. Na przykład na http://www.costainvest.com/pl/ mają fajne oferty. Jeśli ktoś się chce przekonać, to może sprawdzić. kupując mieszkanie w Hiszpanii można na nim zarobić, np. wynajmując turystom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2015, 17:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, jasne. Nie wiadomo w jak duży kryzys pójdzie Hiszpania. Tam może być jeszcze gorzej i na pewno nie można powiedzieć, że polskie nieruchomości nie będą dawały większych możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2015, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Inwestuje się wtedy, gdy nieruchomości są tanie i masz odpowiednią ilość gotówki. Cała sztuka polega na tym, żeby wyczuć odpowiedni moment i trafić na spadające ceny. Mam pytanie, czy ma ktoś mieszkanie w Hiszpanii? Chciałbym zainwestować w jakąś nieruchomość, zastanawiam się nad deweloperem Costa Invest. Co o nim myślicie? Warto od niego kupić?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2015, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Okazji jest coraz więcej i raczej już tak będzie - bo niby jak ma być inaczej? Na pewno potencjał widać, nie tylko w SSE - JARTOM ma wolne hale w całej Polsce.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2015, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

A dlaczego nie Kreta? Deep już zakupił jedną z greckich wysepek, a reszta gwiazd się szykuje. Patrząc na nieruchomości na zamieszkajnakrecie.pl przestaję się dziwić takiemu zainteresowaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dywersyfikacja inwestycji to zawsze najlepsze rozwiązanie. Trzeba tylko dobrze wybrać kraj. Wydaje mi się, że najlepiej kupić nieruchomość w Czarnogórze lub Chorwacji. Dobre oferty z tych krajów widziałem na http://greg-nieruchomosci.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolejna okazja - http://www.jartom.com/centrum-logistyczne-na-sprzedaz Nieruchomości w tym momencie są najbardziej atrakcyjną inwestycją, a problem rynku tkwi w tym, że nie ma na nie środków.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2015, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś już współpracował z tym biurem http://greg-nieruchomosci.pl? Będę wdzięczny za opinie, ponieważ przymierzam się do inwestycji w Chorwacji. Póki co zbieram środki.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2016, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka lat temu zacząłem odkładać pieniądze na dom za granicą. Człowiek ma swoje lata, chce na starość mieć gdzie wygrzać stare kości ;) Na początku bałem się trochę, nie wiedziałem czy warto w to inwestować. Ale znalazłem agencje Greg-nieruchomości, w której wyjaśnili mi wszystko kompleksowo na czym polega cały proces kupna i z czym trzeba się liczyć. Pomogli nawet znaleźć przytulny apartament w Hiszpanii. Jestem teraz w trakcie procesu kupna i wiem, że nie muszę się niczego obawiać, bo panowie z biura prowadzą mnie przez wszystkie formalności :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Inwestycja w nieruchomość zawsze jest najbardziej opłacalna. Sama zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Chorwacji. Bardzo ciekawe oferty znalazłam w agencji Greg-nieruchomości, piękne apartamenty, położone nad samym morzem!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >