Czy warto inwestować w ogrodzenie panelowe?

« Powrót do artykułu: Czy warto inwestować w ogrodzenie... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 grudnia 2012, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

bez wątpienia ogrodzenia panelowe są funkcjonale i praktycznie na każdą kieszeń..co do estetyki to rzecz gustu..ja mam ogrodzony sad takim plocikiem i jestem zadowolony..rok temu stawiała mi go firma Plotbud i wykonali kawał dobrej roboty

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 grudnia 2012, 10:15

Zgadzam sie: good 0 bad

też zastanawiam się nad takim ogrodzeniem..w dzisiejszych czasach wyglądają one bardzo przyzwoicie..wiem właśnie, że Plotbud cieszy się dobrą opinią..będę musiał się nad nimi zastanowić ale to po ziemie..a powiedzcie mi mocno rdzewieją takie ogrodzenia

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2013, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Sądzę, że tak. Oczywiście sporo zależy od tego w jakiej firmy ogrodzenia zainwestujesz. Z tego co się jednak orientuje, ogrodzenia od Plotbud prezentują się całkiem dobrze, za relatywnie niską cenę. Więc może zainwestuj w ten produkt?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2013, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam ogrodzenie z Plotbud i nic mi się z nim złego nie dzieje..trochę mi zardzewiał zimą ale w nielicznych miejscach jak je odmalowałem to wygląda jak nowy..ciekaw jestem jak teraz po zimie będzie wyglądał..służy mi już czwarty sezon więc ma prawo się trochę posypać i z czasem będzie trzeba je wymienić na płot..może też u nich

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2013, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie bardzo podobają się płoty boazeryjne tudzież ryflowane. Ponoć bardzo wytrzymałe, nawet w polskich warunkach klimatycznych, pod warunkiem że kupi się dobrze zaimpregnowane, wykonane z suszonego drewna. "bez wątpienia ogrodzenia panelowe są funkcjonale i praktycznie na każdą kieszeń..co do estetyki to rzecz gustu." dużo wzorów ma Andrewex (Elegant, LaPalma, Malaga, Toulon, California, Duo, Manhattan). Jest z czego wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2013, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż mogę powiedzieć, ja osobiście korzystam z ogrodzeń panelowych firmy Płotbud. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony, to dobre produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2013, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile zapłaciłeś za te ogrodzenia od Płotbud? Ich oferta, wygląda na interesującą ale chciałbym jeszcze poznać czyjąś opinię.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc nie wygląda to zbyt estetycznie. Na terenie zakładu produkcyjnego to i owszem, ale w przydomowym ogródku zdecydowanie nie.
Znacznie bardziej przemawia do mnie drewno, płoty boazeryjne czy ryflowane wyglądają ładnie, wytrzymałość tez można liczyć w latach (pod warunkiem oczywiście, że kupi się płot w dobrej firmie, a nie z marketu), no i jest znacznie większy wybór niż w tych panelowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2013, 17:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Nelka możesz mieć racje, jednak jak sama mówisz takie ogrodzenia pasowałby do zakładu gdzie nie liczy się estetyka lecz koszta. Ogrodzenia panelowe, zwłaszcza Płotbud mają ten plus, że są bardzo tanie i to trzeba mieć na uwadze.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2013, 13:09

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja bym sobie takie postawił koło domu. Przynajmniej są tanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >