Czy warto kupować meble przez internet?

« Powrót do artykułu: Czy warto kupować meble przez... | « Powrót do grupy: Aktualności

22 lutego 2013, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

jak ktoś chce ryzykować niech ryzykuje :) ja kupiłem kiedyś nawet łóżko przez neta i było okej :) tym razem wszedłem do salonu stacjonarnego i bez ryzyka kupiłem w meble doktór biurko :) polecam ! zakupy fajna rzecz na relaks :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2015, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W czasach kiedy przesyłki internetowe stały sie bardzo popularne, warto kupować wszystko przez internet. Plusem jest najniższa możliwa cena produktu, gdyż sklepy internetowe nie posiadają magazynów co wiąże się z mniejszymi oplatami. Znajdziemy też wiele luksusowych marek takich jak Bonaldo np na stronie www.furnituro.pl . Warto poszperać w internecie, bo na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2015, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zakupy na relax? No nie dla mnie wydawanie kasy to nie relax :)
Ja potrzebowałem konkretnych mebli do firmy i tutaj takowe znalazłem http://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/meble-met alowe/szafy-metalowe/szafy-na-dokumenty-inne ważne dla mnie było to aby były trwałe metalowe, co ciekawe można było dobrać sobie kolorystykę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >