Czy warto kupować mieszkanie pod wynajem?

« Powrót do artykułu: Czy warto kupować mieszkanie pod... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 czerwca 2012, 12:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie warto. Mieszkania nie dają takich zysków - o ile nawet znajdziecie najemcę nieruchomości. Lepiej po prostu postawić na magazyny - polecam kontakt z Jartomem. Doradzają przy takich inwestycjach. Właśnie w taki sposób można zrobić dobry biznes.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2012, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Znaleźć najemcę wcale nie jest tak trudno, wszystko zależy od miasta i lokalizacji mieszkania w nim. Kumpel odziedziczył mieszkanie, o średnim standardzie. Mieszkał tam chyba 2 lata ale w tym roku wyczaił jakąś akcję promocyjną w Sand City i postanowił zmienić lokum a te drugie mieszkanie wynająć i nie miał większych kłopotów ze znalezieniem lokatorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2012, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam że kupno mieszkania pod wynajem to dobra inwestycja. Najlepiej sfinansowana częściowo w kredycie, kwota wynajmu żeby czerpać zyski, musi być większa niż kwota raty kredytu...Właśnie zastanawiam się nad kupnem apartamentu DUNE w Mielnie. Za 9.000 za m kw moge kupić wykończone luksusowo mieszkanie z widokiem na morze, z własnym basenem i plażą...Szukam czegoś co i przyniesie mi zysk ale i zmobilizuje mnie do większego wypoczynku bo jestem strasznie zapracowana...Chyba muszę troche zwolnić i zastanowić się nad tego typu inwestycjami...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2012, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Przychylę się do opinii przedmówcy, że jednak kupno mieszkania pod wynajem to jest dobra inwestycja. Tylko sobie musisz odpowiedzieć na pytanie, komu chcesz je wynajmować, czy chcesz je podnająć studentom, młodym małżeństwom, czy może jeszcze komuś innemu. A jeśli będziesz szukał mieszkania, żeby kupić możesz zajrzeć tutaj http://nieruchomosci.dom.eu/ możesz sobie porównać ceny, wybrać najbardziej odpowiadającą Ci lokalizację.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2012, 20:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Na takie mieszkanie nad morzem zawsze się znajdzie chętny, a jeżeli to są luksusowe apartamenty jak ten DUNE to cena wynajmu zapewne odstraszy pewien nieciekawy elektorat najemców:)Także Ewa jeśli masz fundusze nie zastanawiaj sie długo i kupuj:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2012, 18:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem o inwestycji Dune w Mielnie. Większość mieszkań jest już wykupiona, pomimo kryzysu jednak ludzie kupują takie mieszkania. Szkoda tylko że ofert kredytowych typu "buy to let" jest tak mało... Takie inwestycje będą się cieszyły coraz większym zainteresowaniem, w końcu inwestowanie w nieruchomości to idealny sposób osiągnięcia wolności finansowej:)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2012, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wynajmowania takich mieszkań jak te Dune bardzo duże znaczenie ma lokalizacja. Zawsze mieszkania położone nad samym morzem będą cieszyły się dużym zainteresowaniem, czy w sezonie wakacyjnym czy nie...Standard też jest bardzo istotny, może nie zawsze polacy szukają luksusowych mieszkań wakacyjnych ale cudzoziemcy przyzwyczajeni są już do wyższego standardu pokoi czy hoteli...

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2013, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny nad polskim morzem są teraz bardzo atrakcyjne. Ja bym kupował teraz takie luksusowe apartamenty jak ten w Mielnie. Nie wiadomo kiedy ceny zaczną iść w górę.Mielno przyciąga wiosną i latem mnóstwo ludzi, dlatego akurat taka inwestycja się nam opłaci...

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2013, 06:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym Mielnem to totalna bzdura. Zajmuje się nieruchomościami mam i miałem kilka mieszkań i obiektów komercyjnych. Cena wynajmu nigdy nie spłaci wam kredytu. Bajki przeczytane na temat nieruchomości i wolności finansowej pisane przez pseudo ekspertów i jeszcze najlepiej amerykańskich to strata czasu.
Obecnie w Hiszpani Alicante można kupic trzypokojowe mieszkanie w kompleksie z basenem za 30 tyś EUR. W Mielnie kupisz za to 12 m2. które może wynajmie sie 4 miesiące w roku.
Obecnie zwrot z inwestycji w nieruchomość to 30-40 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2013, 22:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W Hiszpanii???A kto się będzie takim mieszkaniem zajmował? No i jak często będziesz tam jezdził? Według mnie najlepiej jest kupowac nieruchomości w Polsce i właśnie takie jak Dune w Mielnie. Bo blisko, u siebie i można samemu spędzać tam urlop:)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też