Czy warto kupować mieszkanie pod wynajem?

« Powrót do artykułu: Czy warto kupować mieszkanie pod... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6

21 października 2015, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

kurcze brzmi niegłupio, zawsze się znajdzie ktoś chętny do wynajęcia i spłaca za nas ratę kredytu. Wiadomo jednak ze kredyt na kilkanaście jak nie kilkadziesiąt lat i nie bedziemy tak długo wynajmować tego mieszkania, ale jakaś część nam odejdzie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2017, 18:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak to jest, że dziś coraz więcej ludzi ucieka do mniejszych miejscowości, jednocześnie pracując w pobliskich aglomeracjach? Mi się wydaje, że to po prostu efekt dobrego liczenia pieniędzy – dojazdy dziś nie są uciążliwe, a cena za metr kwadratowy jednak pozostaje nadal wyraźnie niższa. Sam się zastanawiam nad takim rozwiązaniem, podoba mi się Akacjowa Aleja w Radzyminie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2017, 18:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla tych, którzy jak i ja, wahają się pomiędzy wielkim kredytem na mieszkanie w jednym z największych miast w Polsce a nieco tańszymi mieszkaniami w miejscowościach położonych w pobliżu rozwiązaniem może być coś takiego jak Akacjowa Aleja w Radzyminie. Tak mi się przynajmniej wydaje po odwiedzinach na ich stronie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Żeby naprawdę móc sporo zarobić, to warto kupić kilka mieszkań najlepiej w jednej lokalizacji. W ten sposób wszystko będziemy mieć pod kontrolą. Tutaj http://www.dsdevelopment.pl są namiary na dewelopera z Gdyni, który realizuje w tej chwili wiele inwestycji. Warto sprawdzić co oferuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2021, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz wydaje mi się, że jest to najlepsza inwestycja. Gotówka teraz nie ma żadnej wartości, także trzeba w coś inwestować, nieruchomości wydają mi się najlepszym pomysłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 października 2021, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że tak.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 305

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >