Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸

29 września 2017, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne rozwiązanie to rolety zewnętrzne typu screen. Jakiś czas temu siostrze wybierałyśmy, wybrałysmy wersję półprzezroczystych do większości mieszkania i tylko do sypialni zaciemniające. Rolety kupowałyśmy w tyskiej firmie Roll-Adam, jak na razie wszystko super się sprawdziło.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2017, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety zaciemniające są bardzo fajne....jak jak kogoś zmorzy drzemka w ciągu dnia to fajnie się tak zaciemnić i już sen szybciej przychodzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 października 2017, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Cóż ja rolety antywłamaniowe posiadam głównie dlatego, by mój ubezpieczyciel dał mi lepszą ofertę na lepszych warunkach. Ale też przydają się jak np chcę obejrzeć film na swojej plazmie, a za oknem jest środek dnia i bardzo słonecznie to wtedy idealnie się one sprawdzają. Dodatkowo wszystko mam na pilota ;] Zanim je zamontowałem to czytałem, że ludzie po kilku latach mają problemy z mechanizmami i sterownikami, u mnie po 3 latach nadal wszystko działa, bo ludzie z http://sukcesgroup.pl/ zastosowali markowe elementy - ja się na tym nie znam dokładnie, ale widać, że fachowo podchodzą do sprawy, a nie robią byle fuszerkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2017, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mieszkam niestety na jakimś trefnym osiedlu gdzie non stop sąsiedzi opowiadają, że ktoś im się włamał do mieszkania na parterze. Niestety jedny sposób w jaki mogłam zabezpieczyć moje mieszkanie to rolety zewnętrzne. Nigdy mi się jakoś za specjalnie nie podobały ale znalazłam w internecie stronę http://maat.com.pl/ i zdecydowałam się zakup u nich rolet. Jestem zadowolona bo pełnią w 100% swoją funkcję i jetsem teraz spokojna o swoje mieszkanie i dodatkowo zadowolona bo w kolorze jaki wybrałam wyglądają na prawdę ładnie

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2017, 21:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że tak. Chronią nasz dom/mieszkanie przed utratą ciepła czy włamywaczami. Poza tym mi się lepiej śpi przy zasłoniętych roletach. Fajną ofertę w tym zakresie ma Roletex.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 października 2017, 02:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Zgadzam się całkowicie. To co zauważyłem z własnego doświadczenia, to fakt, że poza wspomnianymi zaletami zatrzymywania ciepła i dodatkowego poczucia bezpieczeństwa, które zostały poruszone - jest uzyskanie błogiej ciszy przy zamkniętej rolecie. Czy wy też tak macie? Moje rolety doskonale wytumiają i odcinają od świata zewnęrznego. Nie wiem czy to jest kwestia montażu czy to norma ale można naprawdę wypocząć. U mnie w Sulejówku bardzo dobrze radzi sobie firma z Dworcowej, tu jest ich oferta na rolety zewnętrzne - polecam sprawdzić. Z tego co słyszałem od Pani z recepcji to ogarniają spokojnie całe Mazowieckie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2017, 13:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam raczej średnie doświadczenia z roletami, bo ciągle był problem z elektrycznym sterowaniem. Radziłbym zastanowić się czy nie lepiej zainwestować w rolety zewnętrzne ze sterowaniem ręcznym.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2017, 08:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto i to dotyczy również rolet wewnętrznych, które będą pełnić zarazem funkcję typowo dekoracyjną w każdym oknie.


www.Unistyl24.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2017, 12:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze swojej strony raczej nie przypisywał bym wadliwości sterowania całej istocie rolet, bo wada może wynikać poprostu z silnika. Mam zgoła odmienne doświadczenia z roletami i o awaryjności nie ma mowy. Ale te rolety zewnętrzne, które zamontowali mi ponad rok temu mają napedy dostarczane przez vertex wiec jest to zupełnie inna bajka chociaż cenowo było bardzo przystępnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto, ponieważ takie rolety zewnętrzne znakomicie się sprawdzają zarówno latem chroniąc nasz przed gorącem jak i zabezpieczają przed kradzieżą. Koszt ich montażu nie jest wysoki.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  13 14 15 16 17  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >