Czy warto montowac rolety zewnętrzne?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸

21 marca 2018, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli komuś zależy na oknach lub na poprawieniu warunkach w pomieszczeniach to wydaje mi się że zdecydowanie warto. Sam zamontowałem rolety zewnętrzne we wszystkich oknach na parterze i czuję się dzięki temu bezpiecznie. Mogę je zasunąć dzięki czemu pokoje nie nagrzewają się. Jak ktoś będzie już kupował to polecam ten sklep https://wolakrakzal.com.pl , sam z niego zamawiałem i jestem bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2018, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2018, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto, ale pod warunkiem iż są one również antywłamaniowe, wtedy zyskujemy ochronę przed słońcem oraz kradzieżą, trzeba zwrócić uwagę na ten fakt.

MebleTapicerowane.Sklep.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2018, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że warto! My mamy od nie dawna, ale już zdążyliśmy zobaczyć ile rolety zewnętrzne mają zalet. Ograniczają hałas z zewnątrz, latem chronią przed nagrzaniem pomieszczenia ... nie zastanawiaj się tylko montuj, a jeśli wciąć szukasz dobrych jakościowo rolet, to podsyłam Ci stronkę firmy, w której my z mężem zamawialiśmy nasze rolety: www.res-dom.pl, RES DOM z Rzeszowa, znajdziesz ich na Placu Wolności 7 ;p

Ten post był edytowany przez karola12 dnia: 23 kwietnia 2018, 12:02
Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo tanie, nawet tańsze niż od aukcyjnych odpowiedników rolety materiałowe wewnętrzne znajdziesz w Najtańsze we Wszechświecie. Jest w Krakowie ekspozycja wszystkich rolet wewnętrznych. Moim zdaniem warto sprawdzić. Inaczej na żywo przedstawia się roleta, a inaczej zdjęcia w internecie. Kolory często inne, a przy większych aranżacjach to jednak kluczowa sprawa. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lipca 2018, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Często pracuję na nocki i śpię w dzień, więc wybrałem rolety zewnętrzne ponad żaluzje. Mogę zrobić w pokoju totalną ciemnicę i przez to bardziej wypocząć. W Poznaniu firma www.decosquare.pl miała najkorzystniejszą ofertę z montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2018, 17:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że warto, ale tylko i wyłącznie dobrej jakości. To jest podstawa. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie ma Roletex. Myślę, że właśnie u nich warto w pierwszej kolejności się rozejrzeć.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2018, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, że warto, ale zawsze należy przy wyborze kierować się jakością. To jest podstawa. Zobaczcie sobie koniecznie ofertę marki Roletex. Myślę, że warto zdecydować się na właśnie takie rozwiązania

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2019, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jak najbardziej warto, ponieważ tego typu rolety zewnętrzne ochronią nas zarówno przed upałami jak i zapewnią prywatność, koszt ich montażu nie jest wysoki.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem średnio takie rozwiązanie się spisuje, poza tym w domu ciągle ciemno latem, jak są upały. Roleta też się nagrzewa przekazując ciepło dalej. A w domu za ciepło i nie można normalnie funkcjonować. Stąd rozwiązaniem są markizy do okien Fakro. Elegancko cieniują, nie pozwalają się nagrzewać szybom, chronią prywatność. No i bez kłopotu można je samemu zamontować

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 20 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16 17 18  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Chciałabym kupić sofy kanapy Warszawa. Czy znacie sprawdzony sklep internetowy z takim asortymentem? Zależy mi na meblach wygodnych ale i także funkcjonalnych.....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 392

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >