Czy warto wynająć kontenery na gruz?

« Powrót do grupy: Moja budowa

12 lutego 2019, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem właśnie w trakcie budowy pierwszego wymarzonego domu. Nie ukrywam, że nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w branży budowlanej, nie zdawałam więc sobie sprawy z tego jak ogromne ilości śmieci generuje tego typu przedsięwzięcie. Z pomocą przyszedł mi jednak brat, który polecił mi pewną renomowaną firmą oferującą kontenery na gruz z Wrocławia. Zdecydowałam się wynająć jeden kontener wielkogabarytowy, która firma dostarczyła mi wprost pod podany adres. Kontener ten okazał się niezwykle pojemny, dzięki niemu szybko uporałam się z pracami porządkowymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2019, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie lub wiekszym remoncie mysle, ze taki kontener bedzie jak najbardziej wskazany. Ułatwi to prace i od razu bedzie mozna porządkować. My na wiosnę planujemy zakup działki w górach, chcemy tam póki co postawić domek mobilny https://ecomobilehome.pl/ który dla mnie i męża bedzie idealny. Mieszkamy 150km od morza, wiec bedzie to idealna miejscówka na weekendowe wyjazdy i mini wakacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2019, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście na gruz nie potrzebowałem magazynu ale na maszyny i różne urządzenia przeznaczone na budowę, do tego dla budowlańców wc przenośne i skorzystałem z oferty WC Serwis, kupiłem kontener magazynowy, na długi czas opłaciło mi się bardziej kupić własny niż wynająć, budowa u mnie trwała prawie dwa lata. Później zawsze można spróbować sprzedać, chociaż takie miejsce na przechowywanie przydaje się zawsze, jak tylko ma się gdzie postawić. Dużo lepsze rozwiązanie niż blaszane garaże. Polecam zajrzeć na ich ofertę, jeśli chodzi o kontenery to mają naprawdę duży wybór i wysoką jakość produktów.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zdania, że kontenery warto wynajmować w tej firmie https://kontener-serwis.pl/. Firma oferuję kontenery, biurowe, socjalne, kontenery magazynowe, kontenery sanitarne oraz modułowe. Firma zapewnia transport i rozładunek takich kontenerów.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2019, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zajmujecie się remontem będzie to niezbędne. Ja kontenery na gruz wynajmowałem od firmy www.jumar.info.pl Jeżeli mieszkacie w województwie zachodniopomorskim to się z nimi skontaktujcie w tej sprawie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 czerwca 2019, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś szuka kontenerów to mogę polecić firmę z Wrocławia – MobilneKontenery.pl Mają bardzo duży wybór różnego rodzaju kontenerów, socjalne, biurowe, sanitarne, handlowe i magazynowe, idealne jako zaplecze na budowę. Kontenery można wynająć lub kupić. Firma sprawdzona i godna polecenia, działa na rynku już od kilku lat https://mobilnekontenery.pl/ , posiada własny środek transportu dzięki czemu dostawa jest najczęściej ekspresowa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >