Czy warto wynająć kontenery na gruz?

« Powrót do grupy: Moja budowa

12 lutego 2019, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem właśnie w trakcie budowy pierwszego wymarzonego domu. Nie ukrywam, że nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w branży budowlanej, nie zdawałam więc sobie sprawy z tego jak ogromne ilości śmieci generuje tego typu przedsięwzięcie. Z pomocą przyszedł mi jednak brat, który polecił mi pewną renomowaną firmą oferującą kontenery na gruz z Wrocławia. Zdecydowałam się wynająć jeden kontener wielkogabarytowy, która firma dostarczyła mi wprost pod podany adres. Kontener ten okazał się niezwykle pojemny, dzięki niemu szybko uporałam się z pracami porządkowymi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2019, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy budowie lub wiekszym remoncie mysle, ze taki kontener bedzie jak najbardziej wskazany. Ułatwi to prace i od razu bedzie mozna porządkować. My na wiosnę planujemy zakup działki w górach, chcemy tam póki co postawić domek mobilny https://ecomobilehome.pl/ który dla mnie i męża bedzie idealny. Mieszkamy 150km od morza, wiec bedzie to idealna miejscówka na weekendowe wyjazdy i mini wakacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• W czym przechowywać rzeczy na budowie? Liczba postów: 3 Grupa: Moja budowa No na pewno nie możesz takich rzeczy zostawiać „pod chmurką”, musisz załatwić sobie jakiś kontener, w którym zabezpieczysz wartościowe przedmioty. Jest to niezw...
  • Remont mieszkania Liczba postów: 78 Grupa: Moja budowa Szanowni Państwo, Do malowania ścian rekomenduję wybrać Śnieżkę Satynową. Farba ta bardzo dobrze sprawdza się w różnych pomieszczeniach. Jej największą zaletą,....
  • Kontenery biurowe - szukam firmy Liczba postów: 68 Grupa: Moja budowa Polecam również niezbędne tablice informacyjne BHP, akurat ich szeroki wybór i niższe ceny znajdziecie u nas na Tablice-BHP.pl zapraszamy.
  • Kaski ochronne Liczba postów: 6 Grupa: Moja budowa Jeżeli szukacie dobrych akcesoriów oraz tablic związanych z BHP, polecam również Tablice-BHP.pl gdzie teraz znajdziecie szereg ciekawych promocji i rabatów.
  • Buty robocze Liczba postów: 130 Grupa: Moja budowa Ja muszę przyznać, że buty robocze zamawiam najczęściej w sklepach online i dobrze na tym wychodzę, zawsze mogę liczyć na niższą cenę oraz dobrą jakość wykonani...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18877 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >