Czy warto wynająć projektanta ogrodów? Ogród na własne potrzeby

« Powrót do artykułu: Czy warto wynająć projektanta ogrodów?... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

25 lipca 2016, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule postu - Moim zdaniem zdecydowanie WARTO. Sami nie jesteśmy w stanie przemyśleć wszystkich kwestii które są niezbędne do zaprojektowania naszego ogrodu, tak jak to zostało wymienione w artykule, należy pomyśleć o nasłonecznieniu, glebie, czy odpowiednim nawodnieniu. Same nasze pomysły nie wystarczą, aby stworzyć sobie wspaniały ogród. Rok temu podjęłam właśnie decyzję o wyborze projektanta ogrodu (chmiest.com) i wiem że dobrze zrobiłam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 września 2016, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Poprzedniczka dobrze pisze, to znaczy może niektórzy mają wybitny zmysł planowania;) ale w przypadku dużych ogrodów może być naprawdę ciężko o spójną, a do tego estetyczną koncepcję. Wtedy warto skorzystać z pomocy projektantów, na Śląsku ogrodypraszka.pl robią bardzo urokliwe projekty. Myślę,że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 września 2016, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jeżeli sami faktycznie nie mamy pomysłu na to w jaki sposób zaaranżować i urządzić swój ogród, to pomoc takiego projektanta będzie czymś wskazanym i niezbędnym, akurat dobrych fachowców w tej dziedzinie nie brakuje.


www.DomkizWyszkowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2016, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dobra firma zajmująca się projektowaniem i budowaniem ogrodów to podstawa, kiedy my sami nie mamy "zmysłu aranżacyjnego" ;) Przynajmniej dzięki nim wszystko będzie się ładnie prezentować - ja w tej kwestii mogę polecić www.ogrodypraszka.pl działających na Śląsku.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

O korzyściach płynących z korzystania z usług profesjonalnej firmy przy zakładaniu ogrodu możecie dowiedzieć się na Zakładanie ogrodów gdynia. Firma ta specjalizuje się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów, więc może i was zainteresują oferowane przez nich usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2017, 22:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie warto zaangażować fachowców z tego zakresu :) Moim zdaniem - jeśli chodzi o zakładanie ogrodów Warszawa, to firmą naprawdę godną polecenia jest pracownia architektury krajobrazu Zielony Zakątek. A wiem to z autopsji, bo projektowali nasz ogród :) Muszę przyznać, że teren wokół domu przeszedł pod ich nadzorem prawdziwą metamorfozę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 kwietnia 2017, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mamy dużą powierzchnię ogrodu z która dosłownie nie wiemy co zrobić, to moim zdaniem warto zwrócić się z prośbą o pomoc do fachowca, który się na tym zna. Z doświadczenia wiem, że niektóre projekty ogrodów są w ich wykonaniu naprawdę piękne.


www.PanKornik.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 06:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To racja,w przypadku dużej powierzchni ogrodu można skorzystać z pomocy profesjonalisty- projektanta, który pomoże oraz doradzi. Inna sprawa, ze wiele rzeczy też będziemy w stanie wykonać samodzielnie, wykazując się odrobina kreatywności, np w zakresie tego jakie drzewka i krzewy chcemy posiadać w swoim ogrodzie.

www.Symbiom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrząc na takie realizacje, wiem że sama bym się nie zabrała za to żeby samej taki stworzyć dlatego na początek skorzystałam z pomocy projektantów z firmy www.magiczne-ogrody.pl którzy wszystko stworzyli od podstaw i wygląda naprawdę magicznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2018, 22:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto, ja skorzystałem i jestem zachwycony efektem, a już nie wspomnę o tym, że doświadczony projektant przemyślał każdy szczegół. Skorzystałem z biura projektowego Pracownia Aranżacja http://www.pracownia-aranzacja.pl/ więc bardzo polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >