Czy warto zainwestować w kominek ekologiczny?

« Powrót do artykułu: Czy warto zainwestować w kominek... | « Powrót do grupy: Wnętrza

24 kwietnia 2011, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z kominkami, które wykorzystują biomasę jako materiał opałowy? To też jest rozwiązanie w stylu "eko". Może nie jest zbyt popularne, ale np. w Makrotermie mają takie. Kominki elektryczne to nie kominki, ale raczej ich imitacje;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2015, 22:22

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktos z was kupowal moze kominki z www.arteabc.eu ? zastanawiam sie nad kupnem, bo juz widzialem kilka polecen, ale ciagle mnie cos sklania ku temu, ze nie moge sie jakos zebrac

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 lipca 2015, 05:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To bardzo ciekawa opcja, moim zdaniem warto, kominek nie dość, że będzie bardziej oszczędny to nie straci na swoim charakterze, sam korzystam z takiej opcji, dodatkowo obudowanej granitowym kamieniem od www.lotowski.pl i wygląda to naprawdę świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 22:06

Zgadzam sie: good 0 bad

kominki to cudowne instalacje, tym bardziej w kamiennej obudowie, które mnie po prostu zachwycają. jak ktoś szuka tradycyjnej opcji do własnego domu to polecam zerknąć na stronę http://www.euro-kom.pl/ - wybór jest naprawdę szeroki

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

na pewno można jeśli się ma możliwości. U nas kominek jest, ale z plaszczem wodnym. Mi osobiście zalezało na kominku ze względów estetycznych a mąż do tego dołączył walory ekonomiczne i jest super. Mamy marmurową obudowę komina którą zrobił nam kamieniarz http://kubicki.waw.pl/kamieniarstwo/kamieniar stwo-budowlane i wszystko jest super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja nie mam ani zaufania ani tym bardziej przekonania do kominków ekologicznych,uważam ze jeżeli już chcemy zainwestować w coś takiego,to najlepiej jeżeli będzie to tradycyjny kominek,który poza dekoracją spełni tez praktyczną funkcję.

www.Szambaatestowane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2016, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że warto zainwestować w kominek ekologiczny. Ja mieszkam w kamienicy i po remoncie zdecydowałem się na montaż kominka, jednak ze względów architektonicznych było to niemożliwe. Firma www.wilinski.pl , zaproponowali mi świetny biokominek, który mimo ze nie jest klasyczny, to i tak powoduje niesamowita atmosfere.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2016, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj również jestem zwolennikiem tradycyjnych kominków,rozwiązanie typu eko nie wszędzie jest dobre i sprawdzone,a już tym bardziej bio kominki w naszym salonie. Jedyny plus to ich ładny wygląd.


www.HaDwao.net

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kołki rozporowe - czyli jak bezpiecznie wieszać? Liczba postów: 19 Grupa: Wnętrza Warto mieć w tym celu odpowiednie narzędzia oraz rzecz jasna same kołki także powinny być wysokiej jakości wykonania, od tego zacznijmy.
  • Jak urządzić pokój małego kibica Liczba postów: 10 Grupa: Wnętrza U mnie dzieciaki również mają w bardzo podobnym stylu swoje pokoje urządzone i ja jestem zdania, że ogólnie strefy kibiców są czymś bardzo fajnym. Muszę dodać,....
  • Jak wybrać parapet zewnętrzny? Liczba postów: 24 Grupa: Wnętrza Jedno jest pewne popularność parapetów marmurowych wynika w dużym stopniu z renomy, którą cieszą się elementy z naturalnego kamienia — dodajmy, że w dużej mierz...
  • Baterie umywalkowe ścienne - tradycyjne i bezdotyk... Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Jeśli szukasz stylowych propozycji w zakresie baterii umywalkowych podtynkowych to warto zapoznać się z ofertą marki Oltens i tutaj https://oltens.com/pl/bateri...
  • Baterie dla twojej łazienki Liczba postów: 16 Grupa: Wnętrza I jak tam idą poszukiwania? Jeśli jeszcze nie dobraliście odpowiedniej baterii umywalkowej do swojej łazienki to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę https://...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 405

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >