Czy własny apartament nad morzem to dobra inwestycja?

« Powrót do artykułu: Czy własny apartament nad morzem... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

12 maja 2023, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Emilka05 napisał: Apartamenty nad morzem to świetna sprawa ! Sama ostatnio
razem z mężem zamieszkałam w Lubicz Apartamenty i
jesteśmy prze szczęśliwi z tej decyzji ! Miejsce idealne,
pełno komfortu, świetna okolica i widok na morze ! Czego
potrzeba więcej ?!

Nie zgodzę się, że inwestowanie w nieruchomości to dobra lokata kapitału: chce sprzedać roczny apartament kupiony od dewelopera, wykończony i wyposażony ale biuro pośrednictwa nie zdobyło dla mnie ani jednej oferty od zainteresowanej osoby. Nie zarabiam na sprzedaży - sprzedaję po kosztach a mimo to nikt nie chce kupić. Może gdybym sprzedał za mniejszą kwotę to by się chętny znalazł ale wówczas musiałbym dołożyć do inwestycji - więc gdzie tu opłacalność. Jeszcze raz nie polecam apartamentów wakacyjnych nad morzem jako lokatę kapitału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2023, 11:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kazikdobry napisał: Ja polecam apartamenty nad morzem z pięknym widokiem https://marina-developer.pl/nowe-mieszkania-i
-apartamenty-nad-morzem/

Nie zgodzę się, że inwestowanie w nieruchomości to dobra lokata kapitału: chce sprzedać roczny apartament kupiony od dewelopera, wykończony i wyposażony ale biuro pośrednictwa nie zdobyło dla mnie ani jednej oferty od zainteresowanej osoby. Nie zarabiam na sprzedaży - sprzedaję po kosztach a mimo to nikt nie chce kupić. Może gdybym sprzedał za mniejszą kwotę to by się chętny znalazł ale wówczas musiałbym dołożyć do inwestycji - więc gdzie to opłacalność. Jeszcze raz nie polecam apartamentów wakacyjnych nad morzem jako lokatę kapitału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2023, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! Jeśli ktoś z was szuka apartamentu nad morzem, to polecam zapoznać się z ofertą apartamentów na sprzedaż w Ustroniu Morskim. To piękne miejsce do życia lub jako inwestycja.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2024, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Decydując się na współprace ze specjalistami w danej branzy nie marnujecie. Jeżeli szukacie sprawdzonego noclegu w Poznaniu, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnych Poznań noclegi dla studentów zaocznych .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 287

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >