Czy wynajem maszyn się opłaca?

« Powrót do artykułu: Czy wynajem maszyn się opłaca? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 maja 2015, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

No wedlug mnie oplaca się jeżeli nie przewidujemy dłuższych i regularnych uzyc takiego sprzętu. Ja byłem wlasnie w takiej sytuacji i i skorzystałem z usług firmy www.cm-construction.pl było warto, po przeliczeniach wyszlo, ze zaoszczędziłem sporo pieniedzy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2015, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wynajem sprzętu budowlanego oferuje firma JMR Trans z Warszawy. w Ich ofercie znajdziesz pojazdy i maszyny do ciężkich prac budowanych. firma oferuje również ich transport. wynajmują maszyny wraz z operatorem co zapewni sprawne prace.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Oplaca się, ja posiadam firme, która korzysta często z tego typu sprzętu, wypożyczamy go od www.cm-construction.pl to wielkie ułatwienie

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2016, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak zostało już to podsumowane w tekście tak i ja uważam, że wynajem sprzętu budowlanego to dość dobra inwestycja. Sam korzystałem kilkukrotnie z powodzeniem oszczędzając przy tym swoją kieszeń. Z lepszych i bardziej dostępnych wypożyczalni od siebie mogę zarekomendowac www.ramirent.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2016, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

oczywiscie, ze sie oplaca jezlei potrzebujemy takiej maszyny w pojedynczych przypadkach, ja wiele razy korzystalem z uslug firmy www.lisowski.net.pl i bylo warto

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2016, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja raczej wolę kupować, zazwyczaj korzystam z maszyn i tak bardzo regularnie, mam na stałe różnego rodzaju maszyny m.in. do recyklingu z http://azotas.pl/produkty/

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 08:02

Zgadzam sie: good 0 bad

zależy na jak długo i w jaki celu, ja inwestuję tylko w nowe maszyny, o które regularnie dbam, ostatnio modernizowałem je u http://www.scanwir.pl/ to się najbardziej opłaca

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2016, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lepiej juz kupić i mieć na własność? Wiele rożnych maszyn w dobrych cenach możesz znaleźć na www.pol-service.pl. Mają tez spory wybór maszyn używanych, dlatego warto zerknąć na ich oferte.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2016, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie lepiej juz kupić i mieć na własność? Wiele rożnych maszyn w dobrych cenach możesz znaleźć na www.pol-service.pl. Mają tez spory wybór maszyn używanych, dlatego warto zerknąć na ich oferte.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lipca 2016, 11:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli wynajmujesz takie maszyny jednorazowo,to moim zdaniem jest to jak najbardziej opłacalne,co innego w przypadku kiedy są Ci potrzebne kilka razy w miesiącu,wtedy już warto zastanowić sie nad ich kupnem.

www.Zbydrew.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >