Czym Polacy kierują się wybierając mieszkanie?

« Powrót do artykułu: Czym Polacy kierują się wybierając... | « Powrót do grupy: Aktualności

2 stycznia 2012, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

zdecydowanie zwracamy uwagę na cenę, a więc poniekąd na to, czy będzie nas stać na kredyt i czy nasza zdolność kredytowa oraz dostępność kredytu umożliwią nam zakup tego wybranego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2012, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety wielu z nas musi kierować się przede wszystkim ceną. Nie stać mnie na mieszkanie moich marzeń, dlatego zacznę od czegoś mniejszego - mały kredyt na ciekawą kawalerkę. Wszystko z czasem... stopniowo. Spłacę jedno, zastanowię się nad drugim, ważne żeby mierzyć siły na zamiary.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2012, 21:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny spadły dobra nasz a tragedii jeszcze nie ma z kredytami. Co prawda trzeba się naszukać ale nie w tym to w innym mi się udało w getin.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2012, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

cena najwazniejsza. tym bardziej, ze w gre wchodzic wziecie kredytu. mnie sie udalo w getin banku dostac tyle, ile chcialam. ale w innych bankach bywalo roznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2012, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Głównie kierujemy się kasą, bo nasze budżety jakieś szalone nie są, ale czemu się dziwić? Wiele osób z kasą wykorzystuje okazje właśnie teraz, przy spadkowych cenach. Znajomy kupił dwa mieszkania połączone schodami Prudlik. Czy wiecie jak genialnie to wygląda? ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 czerwca 2016, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

http://www.grojecka216.com/ - Polecam te mieszkania

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2016, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Lokalizacja, stan, piętro, winda no i sąsiedzi ^^

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >