Czym czyścić kostkę brukową?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

24 października 2017, 13:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
juz kilka lat temu ułożyłem w ogrodzie i na podjeździe kostkę brukową. Trochę czasu minęło i niestety kostka nie wygląda za dobrze. Wiecie może czym myć kostkę, albo jak ją odświeżyć, żeby wyglądała choć trochę lepiej? Pomocy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 października 2017, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Spłukać pod ciśnieniem (nie za mocnym), żeby nie wypłukać piasku z fug.
Zamieść
Na plamy woda z Ludwikiem w proporcjach 1:3. Polać. Odczekać 30 minut. Przeszorować. Spłukać. Jak nie do końca zeszło - powtórzyć czynność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź ofertę Pozbruk, ponieważ oni maja kilka rodzajów środków do usuwania zanieczyszczeń, prostów, czy zapewniających dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami środowiskowymi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kostkę brukową oraz akcesoria które się z tym wiążą, to warto zwrócić uwagę również na Rszmicio.pl w razie pytań służymy swoją pomocą na forum :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2018, 05:12

Zgadzam sie: good 0 bad

No to możesz sprawdzić ofertę środków do czyszczenia kostki brukowej od Pozbruk. Mają spory wybór ale też doskonale znają potrzeby swoich klientów ponieważ zajmują się również produkcją kostek brukowych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2018, 13:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Specjalnymi środkami czyszczącymi do kostki. Zobacz u nas na pewno mamy w ofercie coś idealnie na takie okazje.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2018, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używam Reduktora i Chwastout Pozbruk. Świetnie radzą sobie z zabrudzeniami i porastaniem mchami.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2018, 23:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystałem i śmiało polecam, a efekt po jednym dniu jest ogromny. Pierwszy raz widziałem taką różnicę na ksotce po zastosowaniu Reduktora i Uniwersal.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2018, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Oprócz czyszczenia pewnie trzeba też pomyśleć o odpowiedniej impregnacji

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2018, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Też fakt, czyszczenie swoją drogą, natomiast zdecydowanie warto systematycznie impregnować kostkę brukową i wtedy nie będzie problemu z utrzymaniem jej w czystości.


www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >