Czym izolować ściany z pustaków?

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

17 października 2019, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Styropian jest optymalnym wyborem, biorąc pod uwagę przełożenie kosztów na efekty ocieplenia. Najlepiej zdecydować się na jego grafitową odmianę o parametrze lambda 0,031 W/mK, gdyż pozwala uzyskać najlepsze efekty przy najmniejszych grubościach. Warte polecenia są zwłaszcza nowoczesne płyty formowane ciśnieniowo o udoskonalonej stabilności wymiarów i kształtów.

Ten post był edytowany przez e-rzecznik Knauf Therm dnia: 17 października 2019, 11:35
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2022, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam pustaki termoton, dobrze trzymają wymiar, latwe w cięciu, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2022, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiekszosc cegieł czy pustakow które zamawiałem bardzo się kruszyly az w koncu zamowilem pustaki TERMOton P+W 25 w firmie owczary.pl i wyroznia ich bardzo wysoka jakość. Zaden nie przyjechal pękniety

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2022, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też bralem od owczar, konkretnie termotony i jestem zadowolony. Jakość naprawdę spoko

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2023, 09:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą ceramikę ma firma owczary, gdyby ktoś poszukiwał to polecam. Sam brałem od nich pustaki Termoton 25 p+w. Wszystko super

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 kwietnia 2023, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja stawiałem na termotonach. Pustaki te są produkowane z materiałów naturalnych, co wpływa pozytywnie na środowisko. Poza tym są tanie i solidne, polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2023, 07:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Pustaki ceramiczne Termoton są stosunkowo niedrogie w porównaniu do innych materiałów budowlanych o podobnych właściwościach.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2023, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki swojej konstrukcji pustaki ceramiczne Termoton są lekkie i łatwe w montażu, co przyspiesza proces budowy. Polecam je do budowy

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2023, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki Termotonowi można zbudować solidny, trwały i energooszczędny dom, który będzie służył przez wiele lat. Polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2023, 14:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak szukacie solidnych pustakow to Termoton sie sprawdzi

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Rozbiórki Liczba postów: 107 Grupa: Stawiamy śc... A propos takich czynności jak skup złomu to warto pamiętać, że dobrze jest zezłomować starą niepotrzebną pralkę czy z gospodarstwa rolnego pług itd.
  • jakiej firmy tynk silikonowy? Liczba postów: 92 Grupa: Stawiamy śc... Szanowna Pani, Tynk modelowany Foveo-Tech TSS 05 bez przeszkód można aplikować na różne powierzchnie, w tym na powierzchnie mocno nasłonecznione. Tynk jest odpo...
  • Stres i nerwy przy budowie domu i kredytach - jak... Liczba postów: 9 Grupa: Stawiamy śc... Budowa domu i kredyty to zwykle związane ze stresem i nerwami, ponieważ oba te procesy wymagają dużego zaangażowania finansowego, czasowego i emocjonalnego. Jed...
  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >