Czym ocieplić dom drewniany z warstwą sypremy.

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

31 stycznia 2014, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Panowie mam pytanie jaki jest koszt mniej więcej materiałów (wata , siding i pod zespołów ) na 100 m kwadratowych z góry serdecznie dziekuje .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2014, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: domom napisał: Panowie mam pytanie jaki jest koszt mniej więcej
materiałów (wata , siding i pod zespołów ) na 100 m
kwadratowych z góry serdecznie dziekuje .


Zastanów się jeszcze nad izolacją natryskową. Jest to coraz popularniejsza technika izolacji termicznej nie tylko domów (ale zwykle są to domy). Jej zaletą jest przede wszystkim to, że nie posiada łączeń. A to zwykle przez łączenia mamy największe straty ciepła ;/
Zajrzyj sobie pod ten http://izolacja-natryskowa.pl/ - znajdziesz tam więcej informacji na ten temat oraz filmiki z youtube, które prezentują tą technologię.

Ten post był edytowany przez majkale dnia: 3 lutego 2014, 09:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Ocieplenie pianką PUR Liczba postów: 1 Grupa: Robimy izol... Gdzie szukać pomocy przy izolacji nieruchomości komercyjnej pianką PUR?
  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >