Czym przedzielić kuchnię z pokojem?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 grudnia 2011, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

w sumie masz rację bez tyłu, tylko taki dwustronny również spełniałby swoją funkcję. Tylko od której strony co wkładać?:P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 grudnia 2011, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie z obydwu stron książki:)

Ten post był edytowany przez calipso dnia: 31 grudnia 2011, 20:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2012, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo fajnie wygląda ten regalik, a nie wydaje Wam się, że wygląda on troszeczkę jak coś niedokończonego? Być może mam takie wrażenie z przyzwyczajenia do pomieszczeń zabudowanych, ale patrząc tak dłużej to coraz bardziej mi się podoba, po prostu muszę się wyzbyć przyzwyczajenia z mojej głowy :D

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2012, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

bo jest fajny, tylko kolor sobie bym zmieniła - na biały:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2012, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj przyzwyczajenie robi bardzo dużo,nie ma co ukrywać. Ale kwestia czasu i niczego więcej,regał prezentuje się okazale,myślę że to odpowiednie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2012, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tez uważam że nasze oczy muszą się przyzwyczaić do takiego sposobu oddzielania pomieszczeń, przez lata wpierali nam że tylko ścianki i to wynik tego, ale warto postawić na zmiany zwlaszcza że są o niebo lepsze od dawnych :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2012, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

no niestety, takie myślenie jeszcze pokutuje. Moi znajomi mający kawalerkę musieli walczyć z Panem Budowlańcem, by przy kładzeniu gładzi nie wydzielił im z kawałka kuchni małego pokoiku!

Dla mnie najważniejsza jest przestrzeń, jeśli chcemy symbolicznie przedzielić pomieszczenia, możemy odróżnić je rodzajem podłogi (np. w salonie drewno, w otwartej kuchni płytki) lub właśnie jakimś meblem (np. takim regalikiem)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie jaki masz cel? Jeśli oddzielenie "bałaganu kuchennego" od pokoju gdzie np. są imprezy, czy chodzi Ci o to by zapachy nie przelatywały z kuchni?

Ja mam zamiar oddzielić w salonie część pracową/biuorwą od części do relaksu poprzez cienki regalik (taki bez tylniej deski/"pleców") z kwiatami i akwarium. Pomyśl nad czymś takim.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2012, 05:19

Zgadzam sie: good 0 bad

A moze udaloby Ci sie zamontowac drzwi przesuwne? Wygladaja efektownie, nie zaburzaja harmonii przestrzeni, a do teg sa stosunkowo niedrogie i bezawaryjne. Dodatkowo mozesz wybrac grafike pasujaca do wystroju. Ja zastosowalem takie rozwiazanie za namowa architekta (moja kuchnia w kawalerce ma zaledwie 7 m2), dlugo sie wahalem, ale jestem wrecz zachwycony. Skrzystalem z uslug krakowskiej firmy http://glasshouse.com.pl/produkty/drzwi-przesuwne/#drzwi-prz esuwne , dodatkowym atutem jest bezplatny montaz przez fachowcow. Szczerze polecam, w razie jakichkolwiek pytan zapraszam do kontaktu.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2012, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakiś fajny barek, albo ścianka z cegły. Tu coś w ten deseń. http://www.decoroom.eu/wizualizacje/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >