Czym różni się dom....

« Powrót do grupy: Porady i opinie

3 maja 2007, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
Mam pytanko czym różni się przeciętny dom w Ameryce od zwykłego domu w Polsce???
pozdr.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2007, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziwne pytanie ale jednocześnie ciekawe. Chyba by było trzeba zrobić głęboką analize. Określić definicje "dom przeciętny" następnie przeanalizować różnice w warunkach technicznych i normach obowiązujących w Polsce i Ameryce. No czy chodzi o całą Ameryke czy tylko Stany Zjednoczone Ameryki?? :wink: No i chyba jeszcze jedno, ograniczyć się do jednej technologii budowania (np. budownictwo drewniane) czy rozpatrywać różne technologie. Przyznam dobry temat na prace magisterską a nawet doktorancką. :D Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 maja 2007, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy w Ameryce nie jest rozpowszechnione budownictwo drewniane? A w Polsce podstawowym sposobem budowania jest budownictwo murowane. To na pewno jest różnica. Można się zastanowić które jest szybsze i mniej pracochłonne.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2007, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ano tam domki są prawie z tektury.
W zasadzie to ciekawi mnie nie tyle konstrukcja domu co ogrzewanie. Słyszałem że tam ogrzewanie działa na zasadzie jakiejś dmuchawy czy coś znaczy ze nie ma grzejników tylko kratki i mozna zarówno wprowadzać ciepłe jak i zimne powietrze no i podobno jest to o wiele tańsze niz grzanie węglem czy gazem....
Może ktoś wie o co mi chodzi i potrafi opisac ten sposób ogrzewania dokładniej....
Sprawdzi sie takie coś w Polsce?? i czy na prawde to wychodzi taniej ??
pozdr.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2007, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

najprawdopodobniej masz na myśli ogrzewnie nadmuchowe więcej info na ten temat można poszukać w sieci, a czy sie sprawdzi to chyba zależy w jkim rejonie naszego kraju bo chyba częściowo klimat w Polsce i Stanach jest podobny

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >