Czym się kierować podczas zakupu maski antysmogowej?

« Powrót do artykułu: Czym się kierować podczas zakupu... | « Powrót do grupy: Wnętrza

31 grudnia 2019, 01:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Maski rzeczywiście dobre, przede wszystkim dobrze wykonane i nie spadające z twarzy. Materiał bardzo dobry, nie obciera skóry. Całość elegancko przylega do twarzy co zapewnia dobrą filtrację

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2020, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam maskę Boyx. Wybrana głównie ze względu na rekomendacją znajomej. Kupiłam. Maska bardzo dobrze wykonana, praktyczna, fajna i niemęcząca twarzy nawet po 2,3 h chodzenia. Cieszę się, że wydałam trochę więcej i mam praktyczną maskę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2020, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

My maseczki przyłbice, jak również środki do dezynfekcji kupujemy w sklepie AMW odzież robocza w Łodzi https://amw.biz.pl/nowosci. Tam można znaleźć wszystko czego potrzebujemy, do tego w bardzo atrakcyjnych cenach. Na tym sklepie i jakości ich produktów nigdy się nie zawiedliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2021, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

a kupował ktoś od www.e-safetyatwork.pl?

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2022, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakością. Marką. Certyfikatami. Przeznaczeniem. Sporo tego jest. W Dragon Mask popatrz. Mają bardzo szeroki asortyment. Mają nawet maski dla dzieci - tu rzuć okiem https://dragonmask.pl/maski-dla-dzieci. Szybka dostawa, wysoka jakość, dobra cena. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >