Czym się kierować przy wyborze bramy garażowej? Przydatne wskazówki

« Powrót do artykułu: Czym się kierować przy wyborze... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

2 kwietnia 2015, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej wybrać sprawdzonego producenta. Ja wybrałem firmę eSuperstal z Jodłownika. Jestem bardzo zadowolony z jakości oraz szybkości realizacji zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2015, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszyscy wiemy, że wybór bramy garażowej nie jest łatwy. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że ciężko znaleźć bramę, która nie będzie nam stwarzała problemu po kilku miesiącach użytkowania. Ja swoją kupiłem w sklepie Astrum. Doradzili mi, zaproponowali model bramy (hormanna) i powiedzieli jak o nią dbać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 13:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście jestem zwolennikiem garazy blaszanych, u siebie mam garaz firmy http://www.garazemetalowe.pl/ , jest wykonany z doskonalej jakości surowca, idealnie spełnia swoją funkcję

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2015, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przy wyborze kierowałem się przede wszystkim jakością. Zdecydowaliśmy się na bramę Roletex. Było to z 2 lata temu. Brama do tej pory działa tak jak powinna.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2015, 15:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bramę garazowa segmentowo – boczna od www.roll-adam.com.pl. Lekko i cicho się otwiera. Myślę ze calkiem niedrogo biorac pod uwage nowoczesna automatykę, która przynajmniej jak na razie nie zawiodla . Z tego co wiem, w porownaniu do innych firm, Rolladam w rejonie Katowic maja nawiekszy wybor bram garażowych i przemysłowych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wiele wskazowek otrzymałem kiedy poszedłem do firmy w ktorej kupowalem swoja brame www.abra.szczecin.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2015, 07:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi sie, że warto kierować się parametrami bramy i orientacji pro klient producenta. Np. Ryterna daje możliwość decydowania o kolorze bramy, elementach dekoraycjnych, aplikacjach. Wydaje mi sie, ze takie nastawienie jest godne pochwały.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2015, 18:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama w sobie brama może być najlepsza pod słońcem, jeśli ma źle dopasowany napęd i jest niewłaściwie zamontowana, z miejsca nie będzie służyć i nie pomoże tu renomowana firma. Ja przy wyborze kierowałem się tym, żeby w razie czego mieć serwis i móc ją naprawić bez szukania znów kolejnej firmy. Wybrałem Normstahl, bo została mi polecona przez sąsiada, ale najpierw poczytałem to i owo. Jeśli chodzi o bramy segmentowe to moim zdaniem są na dobrym poziomie http://www.normstahl.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też skłaniałbym się ku Normstahl, mają bardzo dobre napędy, a to już dużo często ich napędy stosuje konkurencja. Osobiście właśnie na napęd i w ogóle montaż bramy zwróciłbym szczególną uwagę. Jak już ma coś służyć na lata, to lepiej do fachowców, niż przyciąć trochę grosza, a potem żałować, bo coś nie tak. Oczywiście główny produkt - same bramy garażowe czy drzwi garażowe są jak najbardziej OK.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2015, 15:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Wg mnie najważniejsze jest dobre zamontowanie wszystkiego i ewentualny serwis. Ja mam bramę garażową od przyjaznydom.net Powiem Wam, że przy wyborze kierowałam się funkcjonalnością no i nie ukrywam też wyglądem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 258

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >