Czym się kierować przy wyborze wycieraczki?

« Powrót do artykułu: Czym się kierować przy wyborze... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

11 października 2011, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale słodkie... szczególnie te najbardziej kolorowe :) Takie o żywych kolorach, fajnie będą przebijać jesienną monotonie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 października 2016, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że zalezy od użytecznosci od tego gdzie ma byc w jakim miejscu itd? Ja kierowalam się opinią moich znajomych, oni korzystali z lider maty ( firma z Gorzowa Wkp) i zrobili im szybko i dobrze:)!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2016, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem przede wszystkim jakoscią wykonania, to najważnijszy aspekt, aby wycieraczka do domu posłużyła nam nie jeden sezon ale co najmniej dwa, wygląd ma już drugorzędne znaczenie.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj patrz - https://dywanstyl.pl/kategoria/wycieraczki Najpierw wygląd, później jakość. Logiczne, że wycieraczka za 3 zł nie będzie rewelacyjna. A tutaj chodzi o to, żeby nie musieć przez kilka lat jej wymieniać, co nie?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2016, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli prowadzicie biuro czy gabinet to warto tez zainwestować w mate wejściową. Ja mam taką antypoślizgową matę wejściową http://ekoemka.com.pl i zauważam sporą zmianę jeśli chodzi o czystość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2017, 01:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W naszym centrum handlowym najlepiej sprawdzają się wycieraczki podłogowe zewnętrzne i wewnętrzne pochodzące z fabryki www.wycieraczki.info z Poznania.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że jeżeli chodzi o wycieraczki przed drzwiami wejściowymi do domu, to warto kierować się przede wszystkim ich jakością wykonania oraz wyglądem, te dwie cechy maja duże znaczenie.

www.Handi-craft.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2018, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że przede wszystkim warto kierować się ich właściwościami. Najlepiej poszukać takich produktów bezpośrednio u producentów. My nasze znaleźliśmy tutaj http://www.wycieraczki.info - świetne wycieraczki, polecamy! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem mamą żywiołowej 2-latki, dlatego wycieraczka dla mnie musi być przede wszystkim bezpieczna. Siostra poleciła mi wycieraczkę od firmy Clean&Eco. Dzięki niej mam pewność, że w czasie szaleństw po domu Mała nie poślizgnie się na wycieraczce, a po zabawie w kałużach brud z kaloszy nie będzie w kazdym kącie domu - czas na sprzątanie zaoszczędzony, dom czysty i dziecko szczęśliwe.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2020, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

to w końcu jaka najlepsza?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 418

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >