Czym uszczelnić drzwiczki pieca kaflowego ?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

1 marca 2011, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czym uszczelnić drzwiczki pieca kaflowego ?
Otóż wprowadziłem się do mieszkania w którym jest piec kaflowy. I jak napalę w piecu o 22 to o 8 rano jest już niemal całkowicie zimny. Myślę, że to wina dziur pomiędzy piecem a drzwiami do pieca, przez które mogę patrzeć bez otwierania drzwiczek czy w piecu jeszcze się pali.
Załączam poglądowy obraz tego co chcę uszczelnić ( czerwona linia ) : http://img855.imageshack.us/img855/5435/piec.jpg

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2011, 10:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Uszczelniacz wysokotemperaturowy powinien pomóc. Jest w tubie więc łatwo go można aplikować. Po utwardzeniu wytrzymuje temperaturę 1200 stopni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2011, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę ze ten uszczelniacz o którym mowa w powyższym poście będzie w sam raz. Możesz poszukać także w innych sklepach internetowych,zapraszam do nas. Nie powinno być większego problemu z zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 marca 2012, 20:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepach bardzo duży wybór uszczelniaczy do kominków,który wybrać ?Przeanalizowałem ofertę wielu producentów i chyba tylko jeden daje trwałe uszczelnienie,tj.nie wykrusza się ani nie pęka.Nazywa się Tytan profesional firmy Selena.Dodatkowo zawiera szkło wodne i włókno szklane,co zwiększa jego gazoszczelność

Zgłoś | Cytuj | Link

4 marca 2022, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro już mowa o urządzaniu mieszkania. Ja planuję kupić podłogi od firmy Dom i Styl, której ofertę znajdziesz tutaj: https://domistyl.pl/. Nie ukrywam, że firma od zawsze wzbudzała moje zainteresowanie szerokim wyborem produktów, dobrymi opiniami i cenami. od razu widać, że ich podłogi są dobrej jakości, więc i Wam proponuję zapoznać się z ich ofertą.

Ten post był edytowany przez kej_say dnia: 6 marca 2022, 20:41
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2022, 03:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Thank you for the motivational article. It sparked my imagination. Very beneficial to me!
coloring pages

Zgłoś | Cytuj | Link

15 sierpnia 2022, 02:11

Zgadzam sie: good 0 bad

I appreciate the inspirational article. It stimulated my creative juices. Very helpful to me

happy wheels unblocked

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >