Czym wykończyć pomalowane ściany?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

2 września 2010, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dosyć spory salon, który ostatnio malowałam. W sklepie z farbami widziałam takie wąskie tapety które można przykleić przy złączeniu ściany z sufitem. Nie wiem jednak czy to niezbyt staromodne? Może lepiej zamiast tego przykleić jakieś inne ozdoby? Ale jakie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2010, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele sposobów na ozdobbienie przyłącza między ścianą a sufitem. To o czym piszesz to paski wykończeniowe, i ręczę, że nie są one staromodne jeśli odpowiednio je dobierzesz. Drugim sposobem to szablony... Są takie specjalnie podłużne szablony do wykańczania wzorów jest mnóstwo także zostaje Twoja indywidualna kwestia gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2010, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak sie składa że mam u siebie w domu takie paski wykończeniowe i wygląda to bardzo fajnie,powoduje wyraźne oddzielenie sufitu od reszty ściany. Ale to kwestia gustu i nie każdemu spodoba sie taki wystrój salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2010, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja raczej jestem zdecydowanie za tradycyjnym odcinaniem sufitu, przy pomocy taśmy malarskiej lub wałka odcinającego.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2010, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki pasek dekoracyjny to dodatkowa ozdoba do naszego mieszkania i stanowi fajne przejście ze ściany do sufitu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2014, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Powieś jakieś obrazy o tematyce która Cię interesuje, może takie dzielone jak tu http://obrazynasciany.pl/obrazy-dzielone/ by fajnie wyglądały w tym twoim pokoju?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2014, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Paski wykończeniowo-ozdobne będą moim zdaniem przypominały styl retro niż nowoczesne wnętrze i weź to pod uwagę podczas aranżacji. Polecam raczej albo ciekawy kolor ściany albo też fototapetę,co o tym sądzisz?


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2016, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Popatrz tutaj http://art-newmedia.com/blog/fototapeta-city/ masz kilka fajnych wzorów fototapet, to ostatnio modny sposób na ozdoby mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >