Czyszczenie kostki brukowej

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸

3 października 2016, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zleciłem to dla nich
mycie dachów Słupsk

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2016, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Po co wydawać pieniądze jak mozna zrobić to samemu, a zamiast tego lepiej doinwestować w lepsze środki impregnacyjne. Ja na takiej zasadzie wybrałem Chwastout, Reduktor i Universal.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2016, 20:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy. U mnie koło biura czyszczeniem kostki brukowej zajmowała się firma Petrus Serwis i zrobili to naprawdę porządnie. Od tej firmy można tez kupić bardzo dobre środki czyszczące, np. płyny do posadzek. Realizacje możecie sami zobaczyć na ich oficjalnej stronie http://petrusserwis.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2016, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepiej zapobiegać niż później właśnie w taki sposób ponosić dużo większe koszty. Od tego jest Nano, Reduktor, Chwastout, aby raz na kilka sezonów samemu ochronić kostkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2016, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie bardzo dobre impregnaty po prostu zapobiegają sienieniu kostki, albo jak jakiś olej się rozleje to łatwiej po prostu to wyczyścić tak więc https://www.impregnaty.biz.pl/ jest bardzo dobrym rozwiązaniem. No i jest taniej niż w marketach budowlanych. A myje się myjką wodną na przykład.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2016, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Do czyszczenia tylko i wyłącznie Reduktor robi robotę za wszystkie środki jakie wcześniej stosowałem na kostkach przy podjeździe i tarasie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 grudnia 2016, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie środki czyszczące z pozbruka świetnie robią robote i czyszczą z niesamowitą łatwością nigdy tak łatwo nie doprowadziłem kostki do porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2017, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie tylko tej firmy, bo na rynku masz także dostępnych co najmniej kilka innych, warto chociaż spróbować aby mieć porównanie co do jakości i skuteczności, w praktyce nie są one drogie.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2017, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Są droższe jednak masz pewność, że zadbana kostka będzie pięknie wyglądala przez długie lata. W Pozbruk masz tak wielkie mozliwości wyboru że na pewno dobrze dopasujesz ją do swoich wymagań, a ceny są na prawde dość przystępne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2017, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A nie myśleliście o zatrudnieniu profesjonalnej firmy, która ogarnie to za was? Korzystałem ostatnio z usług firmy Bodo (http://bodo-renowacje.pl) i jestem bardzo zadowolony. Kompleksowo wyczyścili nawierzchnię przed moim domem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też