Dach idealny do stajni

« Powrót do artykułu: Dach idealny do stajni | « Powrót do grupy: Budowa i remont

19 marca 2014, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Wbrew obiegowej opinii dachówka ceramiczna wcale nie jest pokryciem znacznie droższym niż inne produkty. Dachówka ceramiczna również doskonale izoluje zarówno od dźwięków otoczenia, jak i spadających na dach kropli deszczu, zapewniając spokojny sen mieszkańcom budynku, w tym przypadku zwierzętom. Odpowiednia waga zapewnia również stabilność. Dzięki ciężarowi dachówki ceramiczne tworzą pokrycie bardzo trudne do uszkodzenia przez wiatr. Taki Koramic na przykład spełnia moim zdaniem wszystkie wymogi stawiane w artykule.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2014, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Stary, sąsiad koło mnie postawił sobie mały domek i ma właśnie na dachu dachówkę ceramiczną, chyba Koramic i jest wow. Ceramika nie dosyć, że ładna to jeszcze funkcjonalna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2014, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się ma taki dach, jak na zdjęciu w artykule, to każda technologia wyjdzie drogo :) a co do ceramiki, to też nie uważam, żeby docelowo wyszło znacznie drożej. Będzie drożej, ale bez przesady. Sam ma Koramic, o dziwo kupiłem taniej niż konkurencję, a po całościowym koszcie dachu, nie zapłaciłem wiele więcej niż gdybym wziął szpetną blachę.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2014, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Maciej Stanisławski napisał: Wbrew obiegowej opinii dachówka ceramiczna wcale nie jest
pokryciem znacznie droższym niż inne produkty. Dachówka
ceramiczna również doskonale izoluje zarówno od
dźwięków otoczenia, jak i spadających na dach kropli
deszczu, zapewniając spokojny sen mieszkańcom budynku, w
tym przypadku zwierzętom. Odpowiednia waga zapewnia
również stabilność. Dzięki ciężarowi dachówki
ceramiczne tworzą pokrycie bardzo trudne do uszkodzenia
przez wiatr. Taki Koramic na przykład spełnia moim zdaniem
wszystkie wymogi stawiane w artykule.

wlasnie ja mam u siebie dachowke ceramiczna, kupowalem w http://www.dachlux.pl/ i potwierdzam, ze faktycznie nie jest jakos szczegolnie droga. A do tego dobrze wyglada i jest wytrzymala

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2014, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgodzę się, to jest jakaś głupia reklama. Jest jasne, że cementowa dachówka jest tańsza od ceramicznej. Trzeba byc dziwnym, zeby myśleć inaczej. Na stajnię to bym położył jednak cemenet, bras ma dosyć wytrzymałe: http://www.veldach.com.pl/dachowki_subcat.php ?subcatID=7. Konie nie patrzą na to pod czym stoją, to nie ma znaczenia tylko ma nie przeciekać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu widzę bardziej prestiżowa realizacja jeśli chodzi o pokrycie dachowe, tym bardziej jeśli to stajnia :) dachówki Koramic przywiozła i położyła u mnie firma www.top-dach.com.pl ale na dachu mojego domu, a nie moich zwierząt;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 201

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >