Dach płaski

« Powrót do grupy: Robimy dach

14 lipca 2011, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak już sama kategoria wskazuje, mam pytanie dotyczące dachu. Zastanawiam się nad dachem płaskim, wiele osób mi odradza. Co w nim jest takiego złego, że każdy ma takie zdanie minusowe?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2019, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jestem za wyborem dachu dwuspadowego który będzie dużą wygodą i jednocześnie najtrwalszym rozwiązaniem. Jeżeli będziesz na etapie doboru pokryć dachowych to sprawdźcie propozycje od Braas.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2020, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A może blachodachówka panelowa? Warto zwrócić na nią uwagę, ponieważ to rozwiązanie pięknie wykonanie i odpowiednio zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami. Do tego skuteczne materiały izolacyjne i hydroizolacyjne Icopal dla dachów oraz fundamentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2020, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

You want to know:
What is Admitad?
It is a network that helps both publishers and advertisers to establish mutually beneficial cooperation. We will provide you with a wide range of ad creatives, statistics, technical support, various additional services and will make everything so that you have a decent income.

You will surely ask:
«Why Admitad is so good?»

Quick payments
Withdraw money via WebMoney within 5 minutes or withdraw your earnings via bank or PayPal.
Honest cooperation
We do not charge fees for withdrawals, but instead share secrets how to earn more money.
Bonus program
More than a hundred exclusive programs to Admitad publishers. The hardest-working affiliates receive bonuses and higher rates from advertisers.
The best tools
We provide widgets, ReTag container, product feeds, promo codes and other tools and technologies to increase your conversion rate and get maximum feedback from your audience.
.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2020, 07:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań dobrej jakości propozycji w zakresie wykonania dachu to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas, a w szczególności trwałe dachówki ceramiczne które moim zdaniem są zdecydowanie najlepszą opcją jeżeli chodzi o wykonanie, cenę i przede wszystkim właściwości izolacyjne które latem jak i zimą sprawdzają się dużo lepiej niż blacha.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2021, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając wysokiej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla dachu swojego domu to zwróć uwagę na Icopal u których znajdziecie wysokiej klasy rozwiązania, jak Papy w Technologii Szybki Syntan SBS, które zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia. Przy czym możemy liczyć również na 45 lat gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 168

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >