Dachówka wielkoformatowa - kiedy taki model będzie dobrym rozwiązaniem

« Powrót do artykułu: Dachówka wielkoformatowa - kiedy taki... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

24 maja 2019, 23:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy prostych konstrukcjach dachówka wielkoformatowa jest najlepszym i najtańszym rozwiązaniem. Jeżeli robimy jakieś załamania na połaci albo lukarny, to trzeba robić małą dachówką. Z tego powodu wszystkie renowacje obiektów zabytkowych najczęściej robi się małymi dachówkami ceramicznymi typu Koramic karpiówka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak zmniejszyć koszty ogrzewania? Liczba postów: 124 Grupa: Budowa i re... Podstawą jest solidnie wykonana izolacja domu plus wydajny kocioł jeżeli mamy układ CO, dzięki temu w praktyce uda nam się zaoszczędzić na ogrzewaniu. iKleje....
  • Wykopy pod fundament Liczba postów: 35 Grupa: Budowa i re... Przy wykopach pod fundament warto pomyśleć o palowaniu. To one przekazują obciążenia, zapewniając lepsze osadzenie. Jeśli o tym nie słyszałeś, to kliknij tutaj:...
  • Jaki żwir do tynków? Liczba postów: 13 Grupa: Budowa i re... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż kruszyw w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego to polecam skorzystać z oferty http://zasbud-kruszywa.pl/. Ja...
  • Recykling materiałów budowlanych Liczba postów: 120 Grupa: Budowa i re... W kwestii chemii budowlanej a konkretnie klejów przemysłowych, polecam zerknąć także na nasza stronę iKleje.net gdzie służymy radą i pomocą.
  • Ile kosztuje budowa domu? Liczba postów: 508 Grupa: Budowa i re... Ciekawą opcją są domy xs, na stronie domxs jest o nich duży artykuł. Dla mnie fajna sprawa, domek 50 metrów, więcej mi do szczęścia nie potrzeba, zwłaszcza że m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19175 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >