Dachy i pokrycia dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

8 marca 2021, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo szeroki wybór dachówek ceramicznych, dachówek betonowych, blachodachówek, gontów bitumicznych i systemów termoizolacji dachów a także okien dachowych oferuje firma Dachlux. Tu znajdziecie trochę informacji na temat ich wyceny dachu https://panoramadachow.pl/wycena-dachu/ Ja powiem, że u mnie wyszło to bardzo rozsądnie, firma ma w porządku ceny i szybko i sprawnie realizuje usługi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2021, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A może sprawdź dachowe płyty warstwowe od Kingspan? To rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne i zdecydowanie jest przyszłością budownictwa. Co więcej, takie płyty warstwowe są bardzo trwałe, a jednocześnie niezwykle łatwe w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2021, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

zerknij sobie na ofertę http://www.rafdach.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2021, 05:40

Zgadzam sie: good 0 bad

http://slkjfdf.net/ - Oleraj Odibow end.euqh.budnet.pl.lzr.jc http://slkjfdf.net/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 maja 2021, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

tindr , tinder login
tinder sign up

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 maja 2021, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie dach był robiony przez specjalistów z edachy.com.pl. Kompleksowa oferta, pokrycia dachowe różnego rodzaju więc na spokojnie mogłem dopasować takie, które mi odpowiadało. Jeśli będziecie chcieli stworzyć udany dach to uważam, że warto będzie zerknąć do tej oferty i coś tam sensownego na pewno uda się wybrać.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2021, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

real online dating sites for free
free dating in north carolina

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2021, 18:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli potrzebujecie wysokiej jakości materiałów do hydroizolacji domu to zwróć uwagę na wykorzystanie Technologii Szybki Syntan SBS to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację które można zastosować również w przypadku ochrony dachu. Dobra cena i brak najmniejszych zastrzeżeń odnośnie skutecznosci.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2021, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie nowy dom i postawiłem po prostu na dobrej jakości dachówkę ceramiczną. Roben z Klinkierbud. Obie marki znane, znam ich produkty i jestem przekonany co do tego, że pomimo upływu czasu po prostu wszystko będzie wyglądało jak należy, dach nie będzie przeciekał, nie trzeba będzie go remontować. Bardzo fajnie mi doradzili przy wyborze wszystkich materiałów

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2022, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

I to jest zdecydowanie bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, dzieki którem nasz dom po pierwsze będzie wyglądał bardzo estetycznie,a po drugie będziemy mieli zapewnione prawidłowe funkcjonowanie dachu, który jak wiadomo jest najważniejszym elementem

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19174 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 349

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >