Dekaracje ogrodowe

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

4 września 2016, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A na jakie dekoracje stawiacie przy okazji świąt? Sama pomyślałam sobie, że fajnie byłoby zainwestować w jakieś iluminacje świąteczne. Natrafiłam ostatnio na ciekawe artykuły na ich temat na http://iluminacjeswiateczne.pl/ i muszę powiedzieć, że są naprawdę fantastyczne, a co Wy o nich myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2016, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

My kupiliśmy na święta świecące renifery i gwiazdy, natomiast jako klasyczne całoroczne dekoracyjne użyliśmy Palisad Dekoracyjnych oraz Kule Pozbruk.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2016, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dekoracją ogrodu jest piękny materiał na ścieżki, taras, palisady dekoracyjne i donice. Wszystko co trzeba znalazłem w Pozbruk. Cała transakcja szybko przebiegła bez zbędnej obsuwy czasowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2016, 21:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Na prawdę dobre miejsce, gdzie można bez najmniejszych problemów dostać jedne z najlepszych materiałów do ogrodu, tarasu i na ogrodzenia na naszym rynku. U mnie na umówiony wcześniej termin przyjechał na prawdę dobrej jakości Bruk Poznański.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2016, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W ogrodzie najlepsza dekoracją są kwiaty, watro zatem zadbać by było ich dużo i były w różnych kolorach i odmianach. Ja zawsze byliny kwiatów kupuję w internecie w sklepie http://www.bylinylucyny.pl/ bo jest duży wybór i dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2016, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

świetną dekoracją sa również lamoy ogrodowe np latarnie , czy lamoy ogrodowe wiszące . W bardzo dobrych cenach sa na lumenpro .pl Szybka wysyłka i miła obsługa klienta

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2016, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kolega porek juz wspomniał ale ja dopowiem, że faktycznie jak szukasz dobrych dekoracji ogrodowych czy też kostek, donic dekoracyjnych to w pozbruku znajdziesz tego multum zarówno modeli jak i wzorów

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2017, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja ładne latarenki do ogrodu znalazłam na lumenpro - pierwszy raz takie oświetlenie kupowałam przez neta ale nie żałuję - super zakup to był!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2017, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja akurat postanowiłem wybrać palisady dekoracyjne do ogrodu od Pozbruk fajny dodatek i ogród od razu wygląda lepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2017, 15:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Sposobem na ładną i zawsze na czasie dekoracją ogrodu są rabaty oddzielone obrzeżami i pomiędzy krzewami wysypane kamienie o różnych kolorach. Typowy klasyczny styl, ale za to nie wymaga aż takiej dużej inwestycji, tym bardziej jak zamiast betonowych obrzeży wybierzemy plastikowe. Można je także montować w linii prostej są nawet takie specjalne obrzeża eko-bord, lub w postaci fali elasteo

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • Donice ogrodowe Liczba postów: 38 Grupa: Zagospodaro... Szanowni Państwo, Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznyc...
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....
  • Tani i dobry grill Liczba postów: 17 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >