Dekoracje okien - jak?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 marca 2016, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie dekoracje okien są w tej chwili najpopularniejsze, a jednocześnie praktyczne?
Orientujecie się w tym?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że teraz są popularne te rolety zebry i proste firanki lub zasłony.
Raczej odchodzi się od tych falbaniastych wersji dekoracji :)
Widziałam duży wybór tutaj: http://www.lotari.pl
Mają tam zarówno zasłony, jak i rolety, firany itd. Właściwie wszystko co potrzebne na okno.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2016, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

fajne te rolety mają

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2016, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupowałam rolety typu dzień/noc w leroy merlin. Tylko niektóre z nich musiałam zamówić na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2016, 01:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampki cotton balls wiszące przy oknie pięknie wyglądają. Aktualnie mam dwie pary - w sypialni białe a w salonie kolorowe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2016, 09:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam plisy na oknach. Zrezygnowalismy z firan i zasłon bo mieszkanie jest nowoczesne i srednio to pasowało do aranżacji niemniej same puste okna również prezentowały się smutno.
Wybralismy takie żywe kolory:


Zamawialiśmy je w firmie z Warszawy, konkretnie tutaj:
http://www.plisa.sklep.pl/

Wykonanie bardzo dobre, plisy z porządnego materiału.

Ten post był edytowany przez fajo dnia: 1 kwietnia 2016, 09:29
Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2016, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

łądnie wyglądają

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy dekoracji okien, to jednak lepiej postawić na użyteczność. Widzę, że teraz ludzie np. wybierają rolety zewnętrzne i nie bawią się w jakieś ozdabianie okien. To spora wygoda. Bo mają dodatkową izolację zimą, osłonę przed słońcem i wścibskimi sąsiadami. No i bezdyskusyjne jest też ich zastosowanie antywłamaniowe. Wybór kolorystyczny jest tak duży, że bez problemu da się je dopasować do każdego koloru elewacji i okna tak żeby wyglądały estetycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 maja 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Plisy na oknach wyglądają ciekawie i można je rozciągać w dwie strony :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2016, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sie poradzić eksperta choć to jakiś koszt.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >