Dekoracje okien - jak?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

10 maja 2017, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiając się nad ciekawymi dekoracjami okiennymi, warto zajrzeć także do aranżacja okien warszawa. Myślę, że znajdziecie tutaj sporo ciekawych i nowoczesnych dekoracji okiennych w atrakcyjnych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2017, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w jakieś fajne firanki, które posłużą dłuższy czas. Dobry materiał, będzie też się dobrze prał i będą wyglądać jak nowe. Ja swoje kupuje w Centrum Firan na ulicy Sanockiej w Strzyżowie - miejsce zdecydowanie warte polecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 sierpnia 2017, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają ciekawe rolety i żaluzje na oknach. Według mnie prezentuje się to znacznie ciekawiej i schludniej niż ciężkie zasłony i firany. Np. bardzo mi sie podobają rolety plisowane: https://www.domondo.pl/rolety/rolety-plisowan e/. Są minimalistyczne i bardzo funkcjonalne, bo można je opuścić od góry, i zasłonić do połowy żeby wpadało światło, ale jednocześnie żeby sąsiedzi nas nie oglądali :D

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 07:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że modne rolety wystarczą. Ja posiadam dzień-noc i jestem z nich zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 października 2017, 20:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że żaluzje, a w szczególności drewniane mocno urozmaicają nasze okna. Nie prezentują się banalnie, dzięki czemu idealnie posłużą jako dekoracje okienne. http://lechrol.pl zaopatrzyli mnie w akcesoria tego typu, prezentujące się wybornie na moich oknach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2017, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz to dekoracja okien będa u mnie lampki na święta. Od początku grudnia stroję cały dom i lampek dużo świecę, żeby nie było tak ponuro ciagle.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2017, 05:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim z głową, czasami mniej znaczy więcej i to dotyczy dekoracji okien, gdzie poza firanką wystarczą rolety lub żaluzje władnej, ciekawej kolorystyce.

www.GDMmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko pewnie zależy od tego co chcesz osiagnąć, fajne są rolety albo żaluzje



www.knall.uk

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2017, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

jeśli chodzi o typowe dekoracje, to szczególnie dla dziecka fajne są takie żelowe naklejki. mają ładne kolory a przede wszystkim nie ma problemu żeby zdjąć taką ozdobę, nie zostawia śladów itp

____________________________
wynajem hali magazynowej

Zgłoś | Cytuj | Link

24 grudnia 2017, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Po tych naklejkach nie zostają ślady?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 465 Grupa: Najnowsze t... Czy ktoś z was posiada rolety materiałowe Poznań? Szukam opinii czy warto kupić takie rolety. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Styl, która oferuje takie rolety...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >