Dekoracje okien - jak?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

3 stycznia 2018, 09:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli będą odpowiednio położone to raczej nie powinno być żadnego śladu po naklejkach,ewentualnie zrezygnuj z naklejek i postaw na ładne firany oraz rolety.

Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 marca 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgoda, w mojej ocenie również zastosowanie odpowiednio dopasowanej osłony okiennej takiej jak plisy wyczerpuje konieczność dekorowania okna jeszcze w inne atrybuty. Przy doborze systemu warto dopytać dostawcę o producenta - jeżeli jest to producent z Polski lub europy zachodniej to jak najbardziej warto rozważyć. Przykładowo firma OslonyDoOkien.pl jasno eksponuje na swojej stronie, że oferuje produkty polskiej firmy Vertex. I to jest bardzo dobra praktyka.

Omijałbym natomiast dostawców, którzy nie podają producenta bo można się naciąć na tzw. chińskie podróbki, które bardzo szybko stracą swoje zalety :) To co również bym doradził, to dopytanie o serwis pogwarancyjny. Firmy oferujące produkty wysokiej jakości będą swobodne i zawsze pomocne w tym zakresie. Dobrego dnia i Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Ten post był edytowany przez wojtaszek dnia: 29 marca 2018, 10:42
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2018, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam koło siebie mały targ i tam kupuję firanki i zasłony...kupuję je taniej niż na allegro.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2018, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na przykład pod każdym oknem, który ma parapet postawiłem doniczki w których posadziłem kwiaty. Czy istnieje lepsza ozdoba? Zdecydowanie nie, gdyż najlepiej postawić na naturę. :) Kwiatki wyhodowałem samemu z nasionek zakupionych od Polan http://nasiona.pl/ Posiadają bardzo duży wybór, dzięki czemu moje kwiatki są super urozmaicone. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2018, 08:31

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym przypadku mam podobne zdanie, czyli również uważam do dekoracji okna wystarczy ciekawy wzór lub kolorystyka żaluzji lub rolet.

www.Meble-Gora.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2018, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam, że mniej dekoracji daje lepszy efekt, więc lepiej zastosować gładkie tkaniny w tym rolety a dodatki dobrać np w wybranej kolorystyce, którą łatwo będzie zmienić


rolety dzień noc szare

Zgłoś | Cytuj | Link

17 kwietnia 2019, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Rolety sa ładną dekoracją okna, głównie te dzień noc, ale szczerze mówiąc bardzo fajną opcją jest po prostu ozdoba parapetu. Fajnie jest dac jakieś kwiaty doniczkowe np orchidee. Można też wokół okna zrobić taka dekoracje z paneli 3d. Dosyć ładne widziałam na tej stronie http://panels3d.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Nasze okna ozdobiliśmy roletami, czyli rozwiązaniem cieszącym się niebywałą popularnością. Czy było warto? Zdecydowanie! Never https://never.net.pl/ , którym zawdzięczamy rolety zaoferowali nam znakomite rolety + montaż z którym z pewnością byśmy sobie nie poradzili!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2019, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik barmanka napisał: Jakie dekoracje okien są w tej chwili najpopularniejsze, a
jednocześnie praktyczne?

Orientujecie się w tym?

Wydaje mi się,że w tym wypadku miej znaczy lepiej. Jeśli zdecydujesz się na rolety to już nic więcej nie trzeba dodawać. Osobiście bardzo lubię firany i mam u siebie w każdym pokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2019, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na oknie lubię mieć po prostu jakieś rośliny. To ładne i nie wymaga wiele. Kwestia tego, żeby o nie dbać i regularnie je podlewać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...
  • Współpraca z projektantem? Liczba postów: 10 Grupa: Najnowsze t... Zdecydowanie chciałabym nawiązać współpracę z takim projektantem :)
  • Dobra farba do malowania ścian Liczba postów: 6 Grupa: Najnowsze t... Szanowni Państwo, Zamiast ciężkiego betonu architektonicznego można zastosować cienkie i lekkie płytki klinkierowe z Kiing Klinker https://kingklinker.com/. Pły...
  • Podłoga Liczba postów: 116 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...
  • jaka łazienka Liczba postów: 328 Grupa: Najnowsze t... Zajrzyj koniecznie do oferty sklepu http://mebel4u.pl/lustra-lazienkowe-z-sz afka Ich oferta online jest bardzo rozbudowana i podzielona na tematyczne kategorie....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >