Dekoracyjno-ochronne malowanie drewna

« Powrót do artykułu: Dekoracyjno-ochronne malowanie drewna | « Powrót do grupy: Ogród i działka

24 marca 2013, 18:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój mąż w ubiegłym roku ułożył chodnik z mat technorattanowych i na szczęście nie mamy takiego problemu, zamówiliśmy je na rattanart.pl. Polecamy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 marca 2013, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

No racja, jeśli chodzi o technorattan to o niego jakoś specjalnie dbać nie trzeba, jest bardzo wytrzymały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2014, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

A żeby teraz zapezpieczyć altanę przed zimą żeby na przyszłą wiosnę ładnie wyglądała to co wziąć?

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2014, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jak altana, ale w zeszłym roku robiłem ławy bejcolakierem i się trzyma. Z dukry jest spory wybór środków do konserwacji drewna, może też coś znajdziesz: http://www.ciechanowski.pl/pid-20. Miałem jeszcze przyjemność obcować ze szpachlówką tejże serii przy uzupełnianiu sęków. Jak dla mnie ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2014, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

A jak dbacie o drewniane altany? Ja chcę kupić we wrześniu altanę z ogrodosfera.pl/altany-drewniane i zastanawiam się jak zabezpieczyć ją przed zimą. Teoretycznie mógłbym ją kupić na wiosnę i się nie przejmować ale teraz ceny są bardzo atrakcyjne i boję się, że później będzie drożej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 września 2018, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Też niedawno postawiłam płot :D Natomiast chciałam je pomalować na jakiś ładny kolor, bo takie surowe drewno kompletnie mi się nie podoba… Szukając porad zajrzałam na http://malowaniedrewna.com.pl/i dowiedziałam się stamtąd jak pomalować taki płot :) Zakupiłam produkty marki vidaron i z ich pomocą przemieniłam mój nudny płot w ten z moich marzeń :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >