Derwniane schody ? czy marmurowe

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

25 marca 2019, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o schodach zewnętrznych to polecam postawić na kamień naturalny lub płytki, z kolei jeśli mają być to schody wewnętrzne- zdecydowanie naturalne drewno :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2019, 15:41

Moim zdaniem lepiej w tym zestawieniu ogółem wypadają schody drewniane - według mnie są one bardziej uniwersalne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2019, 12:16

Marmurowe bardziej funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu, eleganckie, drewniane zaś dodają domowego ciepła wnętrzu. Wszystko zależy, w jakim stylu będziemy mieć wykończone wnętrze

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 19:30

Jeżeli chodzi o schody wewnętrzne, to zdecydowanie lepiej sprawdzą się schody drewniane, a co do konkretnego gatunku drewna, polecam buk, dąb lub sosnę.

Ten post był edytowany przez Solar-tech.pl dnia: 3 kwietnia 2019, 19:53
Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2019, 15:37

Drewno jest ponadczasowe i bardzo ciekawie komponuje się z wnętrzami o stylu nowowczesnym

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2019, 10:13

Drewno będzie bardzo dobrym materiałem na schody wewnętrzne: solidne, wytrzymałe i do tego pięknie się prezentuje,z klei marmur jak kamień naturalny to bardzo dobra propozycja na schody zewnętrzne.

MBM.org.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2019, 14:06

Jeżeli kamień naturalny to tylko w firmie z Krakowa http://hb-polska.pl/. Firma oferuje bogaty wybór kamieni naturalnych, a także marmurów, granitów, kwarcytów i trawertynów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19208 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >