Designerskie blachy na ściane

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 listopada 2011, 17:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Produkujemy designerskie blachy, które są zarówno unikatowym elementem dekoracji wnętrz jak i doskonałym prezentem na różne okazje. W poprzednim tygodniu uruchomiliśmy sklep www.posterplate.pl. Chcemy jednak być blisko ludzi, którzy pomogą nam się rozwijać. Dlatego też pojawialiśmy się właśnie tutaj. Co sądzicie na temat naszych blach? Jakie projekty chcielibyście zobaczyć w przyszłości? Czekamy na Wasze uwagi – zależy nam również na tych krytycznych :)
Jesteśmy obecni również na Facebooku, gdzie niebawem odpalimy naszą pierwszą aplikację konkursową J http://www.facebook.com/PosterPlate

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2011, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś więcej o tych blachach? Wstęp mnie jakoś nie zachęcił. A same blachy, chyba nie mój klimat, chyba, że ktoś mnie tu przekona...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2011, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokladnie o co chodzi co w nich jest takiego design i w ogole ?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2011, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim produkowane są ręcznie techniką serigrafii, w limitowanych nakładach oraz opatrzone są podpisem projektanta i mistrza produkcji. Poza tym są to bardzo ciekawe i oryginalne wzory.
Najlepiej zapoznać się z nimi na stronie www.posterpalte.pl i wtedy ocenić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 listopada 2011, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jakieś zdjęcie wolała bym zobaczyć tutaj :) Gdzie te blachy można montować?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2011, 22:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie to jest dobre raczej dla nastolatek lub ekscentryków. Za mało delikatne jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2011, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam że to nie jest tylko dla nastolatek, to jest tez dla osób lubiących coś innego niż kolejny tynk dekoracyjny na ścianie, dla ludzi którzy lubią się wyróżniać oryginalnością i pomysłem, widziałem tam gdzieś MM brawo! Klasyka to jest to co powinno znajdować się we wnętrzu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2011, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Cieszą nas tak różne opinie, przede wszystkim te pozytywne :) Myślimy, że wzory są projektowane tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zarówno nastolatka jak i biznesmen.
Wybór blach stale się powiększa i mamy nadzieję, że nawet ci najbardziej wybredni znajdą w końcu coś dla siebie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2011, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy w najbliższym czasie planujecie wdrożyć jakieś nowe wzory, czy to jest tak że wzory są stałe

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2011, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Moj kumpel zaczął handlować tego typu rzeczami i jest w szoku że to tak idzie :D

_________________
Antyki

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 129

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >