Deska elewacyjna- Imitacja drewna

« Powrót do grupy: Stawiamy ściany

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

3 października 2016, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Deski FASADA PANEL to linia nowoczesnych, uniwersalnych płyt cementowych produkowanych w innowacyjnej technologii, dzięki której płyty uzyskują doskonałe parametry wytrzymałościowe przy minimalnej grubości.
W procesie produkcji stosowane są tylko naturalne produkty takie jak cement portlandzki, piasek kwarcowy, włókno celulozowe i naturalne dodatki poprawiające parametry techniczne. Płyty to produkt całkowicie wolny od
azbestu, włókien sztucznych i formaldehydu.Płytę można przyklejać do ścian ogólnie dostępnymi klejami budowlanymi (np. klej do glazury i terakoty stosowany na zewnątrz) lub przykręcać do ścian i konstrukcji drewnianych specjalnie dedykowanymi wkrętami.Kolejna czynnością jest impregnowanie płyty i malowanie dowolnie wybranym kolorem bejcy.
Wykonana w ten sposób elewacja nie wymaga co rocznego malowania i zachowuje swój wygląd przez wiele lat. Deski myjemy czysta woda z dodatkiem detergentów np. płyn do mycia naczyń.
Więcej informacji technicznych uzyskacie Państwo na stronie www.plytymgo.com lub telefonicznie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2016, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Deska super rzeczywiście, ale żeby nie było nudno i monotonnie to można ją połączyć na przykład z klinkierem. Przysucha ma fajny całkiem i dodatkowo taką aplikację http://www.klinkierdesigner.pl/ gdzie można zobaczyć, jak taka elwacja będzie wyglądała przy ułożeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2017, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, tak. plytki klinkierowe plus deski super efekt. gdzies już taki widzialam i jestem zachwycona.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2017, 10:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrym połączeniem może być deska i piaskowiec. Dałoby to niesamowity efekt estetyczny. Piaskowiec na elewacje i fasady oferuje firma: https://www.piaskowieciwapien.pl/elewacje-i-f asady . Takie fasady są trwałe i równocześnie pełnią funkcję izolacyjną. Warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2017, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, ja znam i mogę polecić deski Tabulo - nie jest ona sama w sobie tania,ale za to jako jedyna jest certyfikowana. W porównaniu do naturalnego drewna (bo tutaj koszty związane z montażem, konserwacją i utrzymaniem tego dochodzą), zastosowanie takiej imitacji drewna jest w podsumowaniu tańsze (bo kładzie się raz i nie trzeba tego konserwować). Także wychodzi relatywnie taniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 sierpnia 2017, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

minusem desek elewacyjnych jest to, że trzeba je co kilka lat malować i impregnować. Inaczej szybko się zmasakrują... Ja mam na fragmencie elewacji deski i niestety niektóre zaczęły mi już ciemnieć. Deski są zestawione z klinkierem (nietypowa cegła klinkierowa Long John - bardzo długa i płaska, z daleka wygląda trochę jak deski).

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2017, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy ostatnim remoncie mojego tarasu wykorzystałem deski elewacyjne od Kosbud i muszę szczerze przyznać że jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość i polska cena do tego, także polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 08:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli mowa o wykończeniu tarasu, to uważam ze deska kompozytowa znakomicie się sprawdzi, możemy wybrać dowolny wzór oraz kolor, a my chętnie w tym pomożemy :)


www.Meisen.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2018, 12:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam część fasady wykonaną z deski elewacyjnej Cedral z Plastics plastics.pl/produkty/budownictwo/deska-elewacyjna-cedral. Muszę przyznać, że bardzo ładnie się prezentuje. Ekipa nie miała kłopotów z montażem. Dwa – deska elewacyjna ładnie się łączy z tynkiem cienkowarstwowym. Fajny materiał.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2018, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Panele elewacyjne i kasetony można znaleźć w firmie www.loxan.pl. Wykonują swoje wyroby na najnowocześniejszym parku maszynowym sterownych systemem CNC. Przyjemna obsługa i profesjonalne podejście do klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • czy warto budować dom ze ścian jednowarstwowych Liczba postów: 135 Grupa: Stawiamy śc... Hej, jeśli korzystacie z materiałów wienerberger to zerknijcie na ten ich konkurs, bo mogą Wam zwrócić za nie pieniądze: https://www.budogram.pl/konkurs
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 4955 Grupa: Stawiamy śc... Ja polecam przede wszystkim kupowanie zestawów, dostępne są np. zestawy kluczy trzpieniowych, torx, płaskich, nasadkowych, szczękowych, otwornic oraz zestawy un...
  • Jakie pustaki? Liczba postów: 131 Grupa: Stawiamy śc... Dla planowanej w Olsztynie szukam niezawodnej firmy do wywozu gruzu, która mogłaby sprostać wymaganiom projektu komercyjnego. Czy firma Zamów-Kontener https://z...
  • Fototapety i inne. Liczba postów: 1193 Grupa: Stawiamy śc... Decydując się na współprace ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz, to zdecydowani...
  • Wilgoć w ścianach Liczba postów: 4 Grupa: Stawiamy śc... Wilgoć na ścianach to poważny problem, którego nie powinniśmy bagatelizować. Im wcześniej wykryty - tym szybciej można z nim zawalczyć. Trzeba jednak znaleźć pr...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >